سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

چیزهایی که فقط یک رزمی کار می فهمد

چیزهایی که فقط یک رزمی کار می فهمد
تاریخ ارسال:۱۳۹۸/۶/۲۴ بازدید کنندگان:۱۷۰۳ نویسنده:سامان موسوی

به عنوان رزمی کار، شما درگیر رشته منحصر به فردی هستید که معدود افراد خارج از این زمینه واقعا در یک سطح عمیق آن را درک می کنند. طلبیعتا این بدین بعناست که مواردی وجود دارد که فقط شما و هم رزمانتان آنها را می فهمید. در این مقاله از فروشگاه اینترنتی آموزش هنرهای رزمی ژیار آنلاین به برسی چند مورد از آنها خواهیم پرداخت.


انتخاب سالمی کرده و احساس نمی کنید که گم شده اید

یک رزمی کار تعهد بسیاری در مورد امور جسمی و احساسی دارد و این شامل اطمینان از اینکه بدن شما به عنوان بخش مهمی از سبک زندگی شما است می باشد. بنابراین وقتی می بینید که دوستان تان مشغول نوشیدن یا خوردن غذای فست فود هستند و شما تصمیم می گیرید که این غذاها را نخورید جای تعجب نیست که احساس نکنید چیزی را از دست داده اید.


کشوهای شما پر از لباس تمرینی است

یک جفت از لباس ها چیزهایی است که نیاز دارید تا بتوانید در طول روز آنها را با دیگر لباس هایتان ترکیب کنید و بعضی مواقع که فرصتش را داشتید به تمرین بپردازید. هنگامی که کمد لباس هایتان را باز کردید و دیدید که لباس های تمرینی شما بیشتر از دیگر لباس هایتان است، به شما تبریک می گوییم شما واقعا وارد دنیای هنرهای رزمی شده اید.


داشتن احساس خستگی اما هیجان زده برای دور بعد

واقعا چیزی به اندازه یک جلسه تمرینی یا مبارزه خوب نیست. پس از اینکه یک جلسه تمرینی مفید را به اتمام رساندید با وجود اینکه از نظر جسمی خسته هستید اما احساس بسیار خوبی دارید. به همین دلیل است که حتی زمانیکه بعضی از قسمت های بدنتان کبود شده اما باز برای جلسه بعدی لحظه شماری می کنید.


همیشه فعال باشید، حتی زمانی که در حال استراحت و آرامش هستید

ساعت ها نشستن و استراحت کردن ممکن است برای خیلی ها چشم انداز زیبایی به نظر برسد، اما برای شما نباید اینگونه باشد. بنابراین حتی هنگامیکه در تعطیلات برنامه ریزی شده هستید یا در آخر هفته استراحت می کنید همچنان اصرار دارید که فعال بوده و کمی به تمرین بپردازید.


به نظر شما چه چیزهای دیگری وجود دارد که تنها رزمی کاران آن را درک می کنند؟؟
 

برچسپ ها :
هنرهای رزمی هنرمند رزمی هنر های رزمی
پست های مشابه

نظرات کاربران

جمشید در تاریخ ۱۳۹۸/۷/۳ [۲:۴۶:۵۰ AM]

مطالبتان جذاب بود،لطفا مطلبهای زیادی درمورد ورزش هیجان انگیز و پرفراز و نشیب کشتی آزاد بگذارید

ارسال نظر
Captcha