سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

بهترین بازیگران فیلم های رزمی چه کسانی بودند؟

بهترین بازیگران فیلم های رزمی چه کسانی بودند؟
تاریخ ارسال:۱۳۹۸/۲/۱۱ بازدید کنندگان:۳۴۸۳ نویسنده:سامان موسوی

 

 


چه کسی دوست ندارد چاک نوریس (Chuck Norris) را ببیند که به تنهایی با دسته بزرگی از سربازان ویتنامی می جنگد؟ چه کسی از دیدن فیلم های جت لی بخصوص فیلم "سلاح مرگبار4" شگفت زده نمی شود؟ اگر به ورزش های رزمی علاقه داشته باشید مطمئنا از دیدن صحنه های مبارزه این فیلم ها لذت خواهید برد. در ادامه این مقاله از سایت ژیار آنلاین نگاهی به بهترین بازیگران فیلم های رزمی در ادوار مختلف می اندازیم.


جکی چان (Jackie Chan)

 

جکی چان

 

پدر و مادر چان پول زیادی نداشتند و به همین دلیل او را در سن 7 سالگی در مدرسه اپرای چینی ثبت نام کردند تا شاید زندگی بهتری به او بدهند. او در آنجا بسیاری از تکنیک ها و شاهکارهای رزمی پر طرفدار را که چندان برای او شناخته شده بنودند فرا گرفت.
او اولین فیلم آمریکا اش را در سال 1995 ساخت و رویای والدینش برای داشتن زندگی بهتر فرزندشان به واقعیت تبدیل شد. او در ده ها فیلم نقش ایفا کرد و توانست به یکی از محبوب ترین بازیگران دنیای هنرهای رزمی تبدیل شود.


تونی جا (Tony Jaa)

 

تونی جا

 

تونی جا یکی دیگر از هنرپیشه های فیلم های رزمی در این لیست است. سبک اصلی او موی تای/ موی باران است که با سبک های دیگر ازجمله کونگ فو، کاراته و تکواندو کاملا در تضاد است. صرفنظر از این، او در سال 2003 در فیلم Ong-Bak بسیار خوب درخشید و توانست نظر منتقدان را به خود جلب کند. او با انجام حرکات سریع و خارق العاده اش نظر بینندگان زیادی را به خود جلب کرده است.


بروس لی (Bruce Lee)

 

بروس لی

 

نفود بروس لی در هنرهای رزمی با وجود گذشت سال های زیاد از مرگش هنوز ادامه دارد. فیلم های رزمی او ازجمله راه اژدها محبوبیت بسیار زیادی در بین فیلم های رزمی پیدا کرد. بروس لی یکی از تاثیر گذار ترین رزمی کاران در دنیای هنرهای رزمی بود که با فیلم هایش همه را به تلویزیون میخکوب می کرد.
 

جت لی (Jet Li)

 

جت لی

 

جت لی یکی از قهرمانان رزمی چینی است که توانسته 15 مدال طلا در هنر رزمی ووشو بدست آورد. او اولین فیلم آمریکایی خود را با نام سلاح مرگبار4 در سال 1998 ساخت. فیلمی که سرعت زیاد، حرکات رزمی زیبا و حرکات جسورانه او هر بیننده ای را به خود جذب می کرد. او علاقه زیادی به صحبت در مورد فیلم هایش ندارد به همین دلیل نظرات شخصی او در مورد فیلم هایش نامشخص است. 
 

برچسپ ها :
ورزشکاران هنرهای رزمی هنرمند رزمی هنر رزمی هنر های رزمی
پست های مشابه

نظرات کاربران

معین در تاریخ ۱۳۹۸/۴/۲۰ [۱:۲۵:۳۸ PM]

مایک تایسون بهترین بود و هست او یک بوکسور بود و خیلی حرفه ایی مبارزه میکرد

ارسال نظر
Captcha