سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

ویدیو: سریع ترین راه برای متوقف کردن یک مبارزه

سریع ترین راه برای متوقف کردن یک مبارزه
تاریخ ارسال:۱۳۹۸/۶/۲۰ بازدید کنندگان:۸۱۷۷ نویسنده:سامان موسوی

 

 

وقتی افراد زیادی در یک جمع باشند نظرات متفاوتی از آنها خواهید شنید. مثلا اگر یک سوال ساده اینکه بهترین هنر رزمی کدام است؟ بپرسید گفتگویی سالم بین آنها درخواهد گرفت. با این حال، وقتی سوال بهترین راه برای پایان دادن به مبارزه مطرح می شود یک پاسخ روشن وجود دارد. دعواهای واقعی اثبات کرده اند که چکار می کنند و این روشی است که مورد علاقه مبارزان خیابانی و هر کسی که برای مبارزه واقعی آموزش دیده می باشد. منظور ما زدن یک مشت ساده و کاری به سر است.
مهم نیست که در کجای دنیا هستید، تغییرات ساختاری بدن بسیار کم است. به عنوان مثال، گردن همیشه آسیب پذیرتر از شانه ها است. مهم نیست که چه می دانید، فقط بدانید که ساده ترین راه برای پایان یک مبارزه زدن مشت به سر حریف است.

 

بوکس


با توجه به این نکته، باید اطمینان حاصل کنید که مشت های شما قدرت کافی داشته و همچنین از ظرافت خاصی برخوردار باشند و همچنین به قسمت های حساس سر مانند بینی، پشت گوش و چانه زده شوند. یکی از مشابه ترین چیزها برای مبارزات خیابانی مبارزات UFC هستند که فایترها برای برنده شدن در مسابقه به سر حریف ضربات متوالی می زنند. بوکسورها نیز از این قاعده پیروی می کنند. هرچند که چون بوکسورها عادت دارند در مسابقات از دستکش بوکس استفاده کنند و به آن عادت گرفته اند اگر در مبارزات خیابانی گیر بیافتند ضرباتشان آنچنان که باید توانایی ندارد و حتی ممکن است که به دست خودشان نیز آسیب بزنند.
 به همین دلیل بهتر است با روشی تمرین کنید که به دستان شما نیرو اعمال شود تا هنگام درگیری خیابانی بتواند مشت و لگد شما را تحمل کند. برای انجام این کار به یک کیسه بوکس نیاز خواهید داشت، اما از دستکش بوکس استفاده نکنید و به جای آن از دستکش های MMA که سبک تر هستند استفاده کنید و تمرینات مشت زدن مداوم خود را انجام دهید. پس از مدتی کار با این دستکش ها می توانید کم کم آنها را کنار گذاشته و بدون دستکش به تمرینات خود ادامه دهید تا ضربات مشت تان قوی تر شوند.

 

مبارزه بوکس


زدن یک مشت خوب به سر، سریع ترین راه برای پایان مبارزه است، اما بهتر است بدانید که سر یک هدف سخت است و بهتر است قبل از آن دست خود را قوی کنید تا هنگام زدن ضربه به دست تان آسیب وارد نشود. بوکس بدون دستکش روشی دردناک اما موثر برای این کار است. برای قوی تر کردن مشت تان لزوما نیاز به سوراخ کردن دیوار آجری ندارید، همینکه با کیسه بوکس بتوانید خوب کار کنید به مرور پیشرفت خواهید کرد.
کارهای زیادی وجود دارند که می توانند شانس خود را برای اینکه با اولین مشت حریف تان را ناک اوت کنید بالا ببرید. تمرینات قدرتی بسیار مهم هستند، اما باید آنها را با تمریناتی که سرعت و استقامت شما را بهبود می دهند ترکیب کنید. Shadow-boxing یا بوکس سایه یک راه عالی برای بالا بردن سرعت و استقامت است.

نظرتان در این مورد چیست؟ آیا تاکنون تلاش کرده اید که بدون دستکش با کیسه بوکس تمرین کنید؟


 

برچسپ ها :
بوکس
پست های مشابه
ارسال نظر
Captcha