سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

6 نکته ای که شما را سریعتر می کند؟

6 نکته ای که شما را سریعتر می کند؟
تاریخ ارسال:۱۳۹۸/۶/۱۲ بازدید کنندگان:۳۴۰۲ نویسنده:سامان موسوی

 مشت های سریعتر به معنای مهارت بهتر چه در بوکس و ورزش های رزمی دیگر است. چند روش منصفانه برای بهبود سرعت مشت وجود دارد. چند روش مناسب برای بهبود سرعت مشت زدن شما وجود دارد و باید سعی کنید تا آنجا که می توانید تغییرات را در برنامه تمرینی خود قرار دهید.
در ادامه این مقاله از سایت ژیار آنلاین به برسی 6 نکته می پردازیم که با رعایت آنها می توانید سریع تر باشید.


1- ذهن و بدن خود را آرام نگه دارید

 

ضربات مشت در بوکس


اگر در حال آماده سازی برای ضربه هستید بدن شما هنگام آماده سازی سفت می شود. متاسفانه عضلات تنشی کندتر حرکت می کنند. قبل از شروع تمرین چند نفس عمیق بکشید.


2- از تلگرافی کردن مشت ها خودداری کنید

 

ضربه بوکس


مشت ناقص هدیه از جانب شما به حریف تان است. تلگرافی کردن مشت های شما زمان زیادی را می گیرد که باید در ضربات شما قرار بگیرد. شما باید یاد بگیرید در عین حالیکه مشت هایتان را تلگرافی نمی زنید تکنیک و سرعت خود را نیز بهبود می بخشید.


3- بعد از هر مشت، دست خود را عقب بکشید

 

ضربه مشت


سرعت در هر دو روش کار می کند. سرعت بخشیدن به بازیابی شما کمک کرده و باعث می شود تا ضربات بیشتری را با سرعت بیشتری انجام دهید.


4- فشارهای معکوس را انجام دهید

 

ضربات بوکس


تغییر در فشار رایج را امتحان کنید. به جای روش معمول، فشار را با بدن خود که از قبل کاهش یافته است شروع کنید و فشار دهید، مشخص است که کار سختی می باشد. هدف این است که بتوانید با نیروی کافی فشار دهید تا دستان تان از کف زمین بلند شوند.


5- تمرین کنید

 

ضربه به کیسه بوکس


صادقانه بگویم، هیچ جایگزینی برای تمرین برای انجام تمرین های متوالی وجود ندارد. خواه با کیسه بوکس تمرین می کنید یا با یک حریف تمرینی. سرعت شما با تمرین کافی افزایش می یابد.


6- مشت هایتان را همپوشانی کنید

 

مشت به کیسه بوکس


با زدن مشت اول نباید احساس کنید که تاثیر خود را گذاشته اید، بلکه باید مشت های دوم و سوم نیز همزمان زده شوند. سعی کنید از مشت های ترکیبی همپوشانی استفاده کنید. هرچه این کار را بیشتر انجام دهید سریع تر خواهید شد.

 

برچسب ها: بوکس ضربات دست
پست های مشابه

نظرات کاربران

شادمهر در تاریخ ۱۳۹۸/۶/۲۹ [۱:۵۲:۳۴ PM]

مشت زدن خیلی مسخره و بی کاربرده،لطفا درمورد ورزشهای گلاویزی مطلب بزارید چون خیلی جالب ترند

ارسال نظر
Captcha