سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

هفت اشتباهی که نباید در انتخاب باشگاه هنرهای رزمی بکنید.

هفت اشتباهی که نباید در انتخاب باشگاه هنرهای رزمی بکنید.
تاریخ ارسال:۱۳۹۴/۷/۱۸ بازدید کنندگان:۱۳۱۴ نویسنده:آشتی مولائی

در نهایت تمامی بحث ها درباره ی هنرهای رزمی به این جمله خواهید رسید که کدامیک از هنرهای رزمی، برایتان مناسب تر است؟! هنری را انتخاب کنید که برایتان جذابیت داشته باشد و متناسب با روحیه تان باشد. پس یک هنر رزمی مناسب و موثر انتخاب کنید.

 

  • موی تای، یکی از بهترین هنرهای رزمی حالت ایستاده است.
  • جوجیتسوی برزیلی، بهترین هنر رزمی مبارزات زمینی است. البته هنرهای رزمی ترکیبی هم گزینه ی بسیار مناسبی برای تمرین کردن هستند.

 

7 اشتباهی که باید در هنگام انتخاب باشگاه هنرهای رزمی، از آن ها دوری کنید.


اشتباه اول: باشگاه را فقط بر اساس تجهیزات و دستگاه ها انتخاب نکنید. هیچ شکی در این نیست که باشگاه هنرهای رزمی به تجهیزاتی عالی نیاز دارد ، ولی آموزش هم نکته ی بسیار مهمی است. باشگاه های زیادی دارای تجهیزاتی عالی هستند ولی مربی کارکشته و بامهارت ندارند. از مربیان تقاضا کنید که مدرک کمربند مشکیشان را به شما نشان دهند و از آن ها بپرسید که تحت تعلیم چه کسی بوده اند؟

 


اشتباه دوم: اشتباه دیگر ، انتخاب هنر رزمی بر اساس هزینه ی کم باشگاه است. رفتن به باشگاهی کم هزینه بدون داشتن مربی ای خوب، گزینه ی مناسبی نیست. معمولا برای آموزش در کنار یک مربی باتجربه به صرف هزینه ی زیادی نیاز است.

 


اشتباه سوم: هیچ وقت با یک تماس تلفنی ساده در یک باشگاه ثبت نام نکنید. اگر برایتان ممکن است به صورت حضوری به آنجا رفته و سپس ثبت نام کنید.

 

 

اشتباه چهارم: باشگاهی را انتخاب کنید که مسولانش بتوانند در صورت نارضایتی از وضعیت باشگاه، پولتان را برگشت دهند. به عقیده ی شخصی من، تمامی باشگاه ها باید جوابگوی نحوه ی آموزششان باشند. اگر هیچ پیشرفتی در آن باشگاه نداشتید، بهتر است به دنبال یک باشگاه بهتر باشید. همه ی باشگاه ها مثل هم نیستند و قبل از ثبت نام از تمامی تعهدات آن ها خبردار شوید.

 


اشتباه پنجم: قبل از رفتن به آن باشگاه از هنرجویان پیشکسوتش سوال کنید ، چون آن ها تعلیم یافته ی آن مکان هستند. بنابراین طرز تفکر هنرجویان پیشکسوت درباره ی آن مکان برای انتخابتان خیلی مهم است.

 


اشتباه ششم: همیشه در یک باشگاه تحت نظر مربی ای باشید که دارای مدرک کمربند مشکی باشد. با محبوبیت هر چه بیشتر هنرهای رزمی و هنرهای رزمی ترکیبی ( mma)، احتمال اینکه باشگاهی توسط افراد غیر متخصص تاسیس شود، فوق العاده زیاد است. بنابراین شروع کار هنرهای رزمی همراه بل افراد غیر متخصص اصلا مناسب نیست. بنابراین تا حدی که برایتان ممکن است درباره ی مدرک کمربند مشکی مربی سوال بپرسید.

 


اشتباه هفتم: از تمیزی باشگاه اطمینان خاطر داشته باشید. باشگاه های زیادی حتی نمی دانند که چگونه دستگاه های ورزشی و ابزارهای دیگرشان را تمیز کنند. بنابراین حتما به این نکته توجه کنید که آیا آن ها از روش های ضدقارچ یا ضد باکتری( محصولات پاک کننده) برای تمیز کردن استفاده می کنند.

برچسب ها: سبک های هنر های رزمی هنر های رزمی هنر رزمی
پست های مشابه
ارسال نظر
Captcha