سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

چرا باید اجازه دهید بچه ها هنرهای رزمی را یاد بگیرند!

چرا باید اجازه دهید بچه ها هنرهای رزمی را یاد بگیرند!
تاریخ ارسال:۱۳۹۸/۶/۱۶ بازدید کنندگان:۱۱۷۸ نویسنده:سامان موسوی

 


بسیاری از افراد از ابتدای دوران بچگی با هنرهای رزمی رابطه برقرار می کنند. به دلیل جذابیت و خشن به نظر رسیدن هنرهای رزمی ممکن است هنرهای رزمی جزء اولین چیزهایی باشند که بچه ها به آن علاقه مند می شوند. بعضی اوقات والدین دوست دارند بچه های شان کاراته یا تکواندو یاد بگیرند، زیرا انرژی سالمی در آنها می بینند. هنرهای رزمی علاوه بر مسائل فیزیکی باعث شکوفایی و تقویت ذهن کودکان نیز می شود.


اما مطئمنا در مقابل والدینی وجود دارند که باور دارند که هنرهای رزمی برای کودکان مناسب نیست و نباید از همان ابتدای کودکی و نوجوانی با آن روبرو شوند. اما باید به شما بگوییم که رفتن بچه ها به هنرهای رزمی فواید زیادی برایشان دارد، در ادامه این مقاله از سایت ژیار آنلاین به بررسی مزایای هنرهای رزمی برای کودکان خواهیم پرداخت.
اولین مزیت هنرهای رزمی برای کودکان این است که آنها نحوه دفاع از خود را یاد می گیرند. هنرهای رزمی را هیچ وقت نباید به منظور شروع دعوا و انجام کارهای خشونت آمیز آموزش دارد، اما گاهی اوقات لازم است که کودک بتواند در موقعیت های خشونت بار از خود دفاع کند. هنرهای رزمی نه تنها به کودک شما می آموزد که چگونه مبارزه کند بلکه به آنها درسهایی اساسی برای پیشرفت خود می آموزد و همچنین به آنها یاد می دهد که چگونه به گونه ای رفتار کنند که از نگاه دیگران قلدر و خشونت طلب به نظر برسند.


هنرهای رزمی به بچه ها می آموزد که چگونه در موقعیت های استرس زا رفتار کنند و در عین حال اعتماد به نفس خود را نیز حفظ کنند. در حالی که یاد می گیرد که چگونه مبارزه کند کشف می کند که حتی لازم نیست تکنیک هایی را که در باشگاه می آموزد به دیگران نیز در بیرون از باشگاه نشان دهد و به گونه ای به آنها فخر بفروشد.
از دیگر مزایای بارز هنرهای رزمی برای کودکان این است که یاد می گیرند چگونه فعال بمانند، تنفس صحیحی داشته باشند تمرکز خود را حفظ کرده و در عین حال ذهنی آرام داشته باشند. همه اینها مهارت های مهمی هستند که فرد می تواند در طول زندگی از آنها بهره ببرد بنابراین جای تردید نیست که چرا اکثر استادان هنرهای رزمی بسیار خردمند هستند.
                                                                                                                                                      
 

برچسب ها: هنر های رزمی هنرمند رزمی هنر رزمی
پست های مشابه
ارسال نظر
Captcha