سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

"دانی ین" برای به تصویر کشیدن افسانه وینگ چون در "ایپ من 3" آماده است

"دانی ین" برای به تصویر کشیدن افسانه وینگ چون در "ایپ من 3" آماده است
تاریخ ارسال:۱۳۹۴/۹/۲۴ بازدید کنندگان:۳۶۴۴ نویسنده:سامان موسوی

دانی ین (Donnie Yen) می خواهد بار دیگر "مردی به نام ایپ" (Ip Man) را به تصویر بکشد. داستان فیلم مربوط به مردی به نام ایپ است که از سال 1893 تا 1972 زندگی کرده است و جز اولین اساتید هنر رزمی "وینگ چون کونگ فو" می باشد که در آن زمان بروس لی جوان در هنگ کنگ زندگی می کرد. (بدیهی است که بعد از او جیت کان دو را بنا نهاد).

 

دانی یین

"دنی چان" در نقش جوانی بروس لی

 

اکران این فیلم برای 22 ژانویه 2016 در سینماهای هنگ کنگ و 24 دسامبر 2016 در ایالات متحده برنامه ریزی شده است. "دانی ین" که 52 سال سن دارد در سال 2008 فیلم "ایپ من1" و در سال 2010 "ایپ من 2" را ساخت که هر دوی این فیلم های مورد استقبال جامعه هنرهای رزمی قرار گرفت. او همچنین در قسمت هایی از فیلم های یک سرکش، مجموعه فیلم های جنگ ستارگان، ببر خیزان، اژدهای پنهان2 و سرنوشت شمشیر 2 (افسانه سبز) ایفای نقش کرده است. او که دارای کمربند مشکی کونگ فو می باشد در سال 1995 به دلیل مشارکتش در تای چی و دیگر هنرهای رزمی چینی به عنوان هنرمند سال انتخاب شد و لقب "پسر تعظیم کن" (son of Bow Sim Mark) را به او دادند.

 

دنی چان

دانی ین در "ایپ من"

 

"ایپ من3" سومین قسمت از فیلم محبوب هنرهای رزمی "دانی ین" می باشد. در این فیلم، گانگسترها تحت فرمان یک توسعه دهنده املاک نادرست و متقلب، برای کنترل هنگ کنگ رقابت می کنند. این فیلم توسط " ویلسون ییپ " که کارگردانی  دو فیلم اول این مجموعه را نیز به عهده داشت و نویسندگی " لای یین لئونگ"، " چان تای لی " و " ادموند وانگ " ساخته شده است.  همچنین " ویلسون ییپ " کارگردانی فیلم های از قبیل مرد تای چی، بیل را بکش، ماتریس، میمون آهنی و استاد مست را به عهده داشته است.

 

نقش بروس لی

مایک تایسون در نقش فرانک

 

"مایک تایسون" قهرمان سابق بوکس، نقش "فرانک" که توسعه دهنده املاک است را بازی می کند. تایسون و این فیلم به طور ناخواسته در ماه مه سال 2015 زمانیکه در حال فیلمبرداری صحنه هایی از فیلم بودند که در آن "تایسون" ضربه ای را به آرنج "دانی ین" وارد کرد و منجر به شکستگی انگشتش شد، توجه سایر رسانه ها را به خود جلب کردند.

 

 چونگ بال

"لین ژیانگ" در نقش چونگ بال

 

برای تبلیغ فیلم "آیپ من3" 6 پوستر ساخته شده که در اینجا نشان داده شده اند.

 

جین ژانگ

جین ژانگ در نقش Sum Nung،  "پاتریک تام " در نقش  Ma King-Sang

برچسب ها: آموزش کونگ فو بروس لی وینگ چون وینگ چان
پست های مشابه
ارسال نظر
Captcha