سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

تمرینات یوگای صورت برای جوانتر شدن

تمرینات یوگای صورت برای جوانتر شدن
تاریخ ارسال:۱۳۹۳/۱۲/۱۰ بازدید کنندگان:۸۷۳ نویسنده:قاسم نژاد

یوگا به آرام سازی ذهن و بدن کمک می کند، اما نوع دیگری از یوگا باعث احیا و تازه شدن پوست می شود و به شما کمک می کند تا از دست چین و چروک ها و افتادگی پوست خلاص شوید.


یوگای صورت یک سری تکنیک است که در کتاب ها، دی وی دی ها و به صورت آنلاین یافت می شود، بنابراین شما می توانید آنها را در خانه تمرین کنید (که این خیلی مزیت خوبی است، چون شما نمی خواهید این تکنیک ها را در جمع انجام دهید). این یک ایده با براند جدید نیست، برای اولین بار کتاب "یوگای صورت" نوشته کارل ماگیو (Carol Maggio) در اواسط دهه ی 90 منتشر شد، اما کتاب ها و ویدیو های دیگر به بازار عرضه می شوند که بدون ریسک ها و هزینه جراحی پلاستیک، ظاهری جوانتر و پوستی زیباتر فراهم می کنند. این کتاب شامل ورزش های مخصوص صورت است و آیا این ورزش ها تاثیرات جوانتر شدن دارند و روند پیری را کند می کنند.

یوگای صورت چیست؟

یوگای صورت در اصل یک سری ورزش های روزانه صورت مبنی بر کشیدگی عضلات صورت و به منظور جلوگیری یا برگرداندن چین و چروک و افتادگی آن است.

انواع تمرینات یوگای صورت

اگرچه هر درمانگر تمرینات موردعلاقه خود را دارد، اما اکثر این تمرینات شامل کشیدگی عضلات ایزومتریک می باشد. این تمرین نوعی حرکت ایستا است که بدون درگیر کردن مفصل، روی عضله کار می کند.


در زیر چند نمونه از تمرینات یوگا برای صورت آمده است (حالت ها را برای چند ثانیه نگه دارید و تکرار کنید):

  • برای خلاص شدن از "گردن بوقلمونی" یا "افتادگی چانه"،  دهان تان را به اندازه ای باز کنید که دندان های پایین دیده شوند.
  • برای جلوگیری از افتادگی زیر چانه یا غبغب، زبان تان را به طرف بیرون و پایین رها کنید.
  • برای سفت کردن و تقویت عضلات لب، مثل حالت بوسیدن، آنها را جمع کنید و بعد به جلو رها کنید.
  • برای جلوگیری از افتادگی پلک ها، چشمانتان را با فشار ببندید، به مدت 5 ثانیه نگه دارید و بعد رها کنید. یا پلک هایتان را تا جایی که می توانید بالا ببرید و چند ثانیه نگه دارید.

 

برچسب ها: آموزش یوگا ماساژ صورت یوگای صورت
پست های مشابه
ارسال نظر
Captcha