سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

چگونه تبدیل به یک مبارز شویم؟

چگونه تبدیل به یک مبارز شویم؟
تاریخ ارسال:۱۳۹۵/۷/۶ بازدید کنندگان:۹۵۲ نویسنده:سامان موسوی

در این پست از سایت ژیار آنلاین قصد داریم نحوه تبدیل شدن شما را به یک مبارز حرفه ای به شما آموزش دهیم. به یاد داشته باشید که این یک روش زندگی است و نباید انتظارداشته باشید که یک شبه به آن دست یابید. برای دست یافتن به این هدف باید صبر و پشتکار کافی داشته باشید.


یاد گرفتن

 

آموزش مبارزه


شما باید موارد بسیاری از موضوعات و مهارت های لازم برای انجام این کار را یاد بگیرید. در اینجا برخی از آنها عبارتنداز:


•    مبارزه: شما باید یک هنر رزمی پایه و یا یک راه برای دفاع از خود مطمئن شوید. یک کلاس از دفاع شخصی را در نظر بگیرید. یک مبارز باید همیشه بتواند از دست هایش استفاده کند. سعی کنید یک کلاس عتبر کراو ماگا را پیدا کنید. برای بدست آوردن اطلاعات بیشتردر مورد هنر رزمی کراوماگا می توانید در گوگل یا یاهو به جستجو بپردازید.


•    لباس مبدل: جنگجویان همیشه آماده هستند، اما برخی اوقات لازم است در خفا و لباس مبدل شناخته شوند. برای استتار خود سعی کنید که خودتان را با جمعیت و محیط زیست اطراف هماهنگ کنید. می توانید لباس شخص دیگری را بپوشید.


•    حرکت پنهانی: سعی کنید یاد بگیرید که چگونه در سکوت راه بروید. وقتی یکی از مهاجم ها را دیدید که در راهرو با چشمانی بسته ایستاده است باید با دزدکی و بی سر و صدا از او دور شوید. به محض اینکه این مهارت را یاد گرفتید دزدکی راه رفتن در کنار حیوانات را که شنوایی حساس تری نسبت به انسان دارند را نیز انجام دهید.


تمرین

 

تمرین مبارزه


شما باید از لحاظ جسمانی سالم بوده و هر لحظه انتظار کاری را داشته باشید. همچنین مطمئن شوید که 3.5 مایل (4.8-8.0 کیلومتر) در روز می دوید. در یک خیابان شلوغ هرگز نخواهید فهمید که چه کسی دنبال تان است. برای فرار از دست مهاجم سعی کنید پارکور را یاد بگیرید. به یاد داشته باشید که همیشه باید کار را آهسته شروع کرده و به مرور سرعت آن را افزایش دهید.


تمرین و کار سخت در استراتژی های خود

 

مبارزه


اگر می خواهید به یک مبارز خوب تبدیل شوید باید به سختی تمرین کرده و سطح استراتژی های خود را بهبود ببخشید. تکنیک های جدید را برای توسعه مهارت های مبارزه یاد بگیرید. برای انجام این کار می توانید از کتاب ها و مقالات آموزشی را از اینترنت بخوانید. همچنین برای یادگیری بهتر کراو ماگا و دفاع شخصی می توانید ویدیوهای آموزشی سایت ژیار آنلاین را مشاهده کنید.


هرگز تسلیم نشوید، تسلیم نشدن راز تبدیل شده به یک مبارز خوب است

 

مبارزه رزمی


شما باید کماکان ادامه دهید حتی اگر چندان قوی نیستید. شما باید فقط بر روی آموزش های خود متمرکز باشید و تنها آنها می توانند وضعیت شما را بهبود ببخشند.


از سپیده دم تا نیمه شب را مانند یک جنگجو رفتار کنید، همانند یک جنگجو مبارزه کنید

 

مبارزه رزمی


امروزه چیزهایی ازقبیل تخم مرغ، ژامبون، سبزیجات، شیر و آب پرتقال  و هر چیز سالم دیگری را به راحتی می توانید در آشپزخانه خود یاد بگیرید. می توانید مقداری گوشت کبابی، سیب زمینی، سیب و یا موز بخورید. کلید کار همین جا است، خوردن سالم.


نکات


•    یک جنگجوی واقعی بی باک است. اجازه ندهید که هر چیزی شما را از راه تان دور کند.
•    سعی کنید مهارت های زنده ماندن را یاد بگیرید، کار از محکم کاری عیب نمی کند.
•    شجاع باشید
•    همیشه کار خود را به صورت کند و وزنه های سبک تر شروع کنید. اگر شما یک مبتدی هستید سعی کنید که حداق 20 دراز و نشست،  بارفیکس، بریدن جک و اسکات را یاد بگیرید.
•    همچنین سعی کنید ورزش های سه گانه ای که استقامت شما را بالا می برند انجام دهید.
•    هرگز یادگیری هنرهای رزمی را متوقف نکنید.شما به گرفتن کمربند سیاه در همه رشته های رزمی ندارید. اما باید اطلاعات خود در مورد دفاع شخصی را بهبود داده و روز به روز به میزان انها بیافزایید.
•    6 روز در هفته و هر روز 20 تا 40 دقیقه ورزش کنید.
 

برچسب ها: آموزش مبارزه مبارزه
پست های مشابه
ارسال نظر
Captcha