سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

نکاتی مهم در مورد مبارزه در رینگ

نکاتی مهم در مورد مبارزه در رینگ
تاریخ ارسال:۱۳۹۶/۳/۸ بازدید کنندگان:۵۷۶۷ نویسنده:سامان موسوی

در این مقاله از سایت ژیار آنلاین قصد داریم به بررسی نکات مهمی بپردازیم که به شما کمک می کنند در داخل رینگ مبارزه خوبی داشته و بتوانید حریف تان را شکست دهید..


1- در زمان ورود به رینگ مبارزه سعی کنید که خونسردی خودتان را به هر شکلی که ممکن است حفظ کنید.

2- پس از شروع مبارزه نباید خودتان را با زدن ضربه های بیهوده و بی هدف خسته کنید.

3- سعی کنید از راند اول مسابقه برای گرم کردن بدنتان استفاده کنید، به یاد داشته باشید که در راند اول از قدرت خود برای غلبه بر حریف استفاده نکنید. به همین دلیل، تنها هنگامی ضربه خود را بزنید که مطمئن باشید به حریف برخورد کرده و تاثیر خود را می گذارد.

4- قبل از هر چیز باید شیوه مبارزه حریفتان را مشاهده کرده و ببینید که بیشتر از دست هایش بهره می گیرد یا پاهایش؟ در صورتی که حریف تان از دستهایش برای مبارزه استفاده می کند باید بفهمید که از چه تکنیک هایی استفاده می کند و کدام یک از دست هایش قوی و ضعیف هستند. برای مثال، در صورتی که دریافتید که دست راست حریفتان قوی تر از دست دیگرش است باید در هنگام مبارزه به سمت راست او بروید تا فرصت ضربه زدن به شما را بدست نیاورد. در صورتی که حریف تان خواست با دست چپ خود به شما ضربه بزند اجازه این کار را به او بدهید چراکه قدرتی آنچنانی نخواهد داشت.  این نکات برای ضربات پای حریف نیز صدق می کند، باید ببینید که کدام پای حریف قوی تر است تا به سمت آن پا متمایل شدهذذ و اجازه ضربه زدن با آن پا را از او بگیرید.

5- در صورتی که حریف شما در زمان مبارزه بیشتر از ضربات دست استفاده می کند تا ضربات پا، شما باید برخلاف او عمل کرده و بیشتر از ضربات پا استفاده کنید.

6- در صورتی که حریف شما در هنگام مبارزه از ضربات پا بیشتر از ضربات دست استفاده می کند شما هم باید برخلاف او عمل کرده و بر روی زدن ضربات دست تمرکز کنید.

7- در شرایطی که حریف تان در رینگ مبارزه از ترکیب ضربات دست و پا به بهترین شکل استفاده می کند شما باید سعی کنید که نقاط ضعف او را بشناسید و بر روی ضربه زدن به آن تمرکز کنید.

8- در صورتی که حریف تان نسبت به شما قدش بلندتر است باید تلاش کنید که بر روی ضربه زدن به قسمت هایی مانند کشاله ران، پهلوی راست، زانو و فک حریف تمرکز کنید. دلیل اینکار آن است که معمولا افراد قد بلند در این نقاط ضعیف هستند و شما با تمرکز بر روی همین نقاط ضعف می توانید حریف خود را شکست دهید.

9- در صورتی که حریفتان از شما چاق تر است هوشمندانه ترین کار برای شکست دادن او این است که ابتدا او را خسته کنید و سپس به قسمت های شکم، صورت و بازوهای او ضربه بزنید.

10- در صورتی که حریفتان هم از نظر تکنیکی و هم از نظر هوشی زرنگ است بهترین کار برای شکست دادن او این است که او را گول بزنید. برای مثال در صورتی که می خواهید به پاهای حریف تان ضربه بزنید به صورت او نگاه کنید و یا اگر می خواهید به صورت او ضربه بزنید به پاهایش نگاه کنید. این کار او را گیج و سردرگم می کند.
 

برچسب ها: آموزش مبارزه مبارزه
پست های مشابه

نظرات کاربران

س در تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۸ [۴:۴۸:۱۳ PM]

بوکس خیلی خطرناکه،باعث کوری چشم،زوال مغز،تومور مغزی،شکستگی دماغ،گوش،فک،گونه و گردن و هزار بلای دیگه سر آدم میاره و بجای اینکه آدم قوی شه،ضعیف میشه.

شادمهر در تاریخ ۱۳۹۸/۱/۲۳ [۱۱:۰۶:۱۸ AM]

ورزشهایی که توی رینگ مبارزه میکنن بدرد نمیخورن چون خیلی خشن و پر اسیب هستند مثل ورزش پر اسیب بوکس

حسین در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ [۳:۰۶:۲۵ PM]

ورزش های رینگی بهترین ورزش و محبوب ترین ورزشها در جهان هستند 😍

ارسال نظر
Captcha