سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

7 دلیل برای اینکه چرا باید موی تای یاد بگیرید

7 دلیل برای اینکه چرا باید موی تای یاد بگیرید
تاریخ ارسال:۱۳۹۸/۷/۳۰ بازدید کنندگان:۱۵۹۲ نویسنده:سامان موسوی

از هر کسی در مورد موی تای سوال کنید درخواهید یافت که یکی از موثرترین و قدرتمندترین هنرهای رزمی دنیا می باشد. موی تای که به عنوان "هنر 8 اندام" نیز شناخته می شود از سمفونی های زیبای لگد، مشت، زانو، آرنج به صورت روان و لطیف بهره می برد.  موی تای علاوه براینکه مهارت های لازم برای دفاع از خود را دارد به شما اجازه می دهد تا خود را از درون نیز آزاد کنید. علاوه براین، موی تای به عنوان یک هنر رزمی ساده نیز شناخته شده است و به راحتی می توانید آن را یاد بگیرید. در این مقاله به برسی 7 دلیل می پردازیم که چرا باید موی تای را یاد بگیریم؟


به شما یک جسم عالی می دهد

 

موی تای


اگر به دنبال کاهش وزن هستید یا می خواهید تناسب اندام خود را بهبود دهید تا در تعطیلات با اعتماد به نفس بیشتری در ساحل قدم بزنید بهتر است موی تای را انتخاب کنید. آیا می دانستید که تمرینات موی تای کل بدن را شامل می شود؟ تمرینات موی تای به صورت هوازی و غیر هوازی بوده و کل عضلات بدن را نیز شامل می شوند. فقط با 60 دقیقه تمرین می توانید 1000 کالری بسوزانید. این بدان معنی است که شما می توانید حین انجام تمرینات کششی و قدرتی چربی بسوزانید.


شما را از نظر ذهنی تقویت می کند

 

مسابقه موی تای


موی تای جدا از اینکه به شما قدرت بدنی بیشتری می دهد باعث تقویت قدرت ذهن شما نیز می شود، بنابراین به اندازه ای قدرتمند خواهید بود که بر موانع ذهنی داخل و خارج از باشگاه غلبه کنید. با پیشرفت در مسیر موی تای تایلندی درخواهید یافت که به مرور یک روح جنگجوی نا گسستنی در درون شما ایجاد شده است. این مزیت به شما امکان می دهد تا در چالش انگیز ترین موقعیت های زندگی تان قادر باشید تا بر سختی ها غلبه کنید. ما اعتقاد داریم وقتی شما این قدرت را دارید هیچ چیزی نمی تواند سد راهتان شود.


نظم و انضباط را پرورش می دهد

 

فواید موی تای


حتی اگر شما شخص نامنظمی باشید بعد از شروع فعالیت در موی تای به شما ارزش نظم و انضباط یاد داده می شود و کم کم از این مزیت بهره خواهید برد. دلیل آن این است که شما باید به اهداف و برنامه تمرینی خود پایبند باشید تا بتوانید به عنوان یک رزمی کار پیشرفت کنید. از این گذشته، شما با تمرین کردن تکمیل می شوید و هیچ میانبری برای موفقیت زودتر وجود ندارد. وقتی می بینید که خودتان در حال رشد هستید و به اهداف تان نزدیک تر می شوید این امر به شما انگیزه می دهد تا با شدت بیشتری پیش رفته و تلاش کنید.


یک هنر رزمی زیبا و موثر است

 

حرکات موی تای


اعتقاد بر این است که موی تای موثرترین هنر رزمی دنیا است. موی تای با استفاده از دست ها، آرنج ها، شانه ها و زانوها برای زدن ضربات به شما نشان می دهد که از تمامی سلاح های بدن تان استفاده می کند. علاوه براین، موی تای صدها سال از که در شرایط زندگی واقعی آزمایش شده است، از این رو به همان اندازه سریع، کارآمد و قدرتمند است. بنابراین می توانید اطمینان داشته باشید که با استفاده از آن قادر خواهید بود از مهارت های لازم برای دفاع از خود در زندگی واقعی را داشته باشید.


به شما آموزش می دهد که آرام باشید

 

موی تای


گاهی اوقات کارها مطابق روشی که می خواهیم انجام نمی شود، به همین دلیل ممکن است استرس زیادی سراغ مان بیاید. اگر می خواهید در شرایط سخت آرام باشید به شدت به شما پیشنهاد می کنیم که موی تای را یاد بگیرید.  موی تای به شما کمک می کند تا به سرعت در موقعیت های مختلف با آنها سازگار شوید. این به شما کمک می کند تا بهتر با استرس روزانه خود کنار بیایید و همچنین قادر باشید که در شرایط سخت آرامش خود را حفظ کنید.


به شما شجاعت می دهد

 

مبارزه موی تای


اعتماد به نفس چیزی است که بصورت طبیعی هنگام تمرین موی تای به شما داده می شود. دلیل آن این است که شما در وضعیت هایی قرار می گیرید که در خارج از محدوده آسایش و راحتی تان هستید، درنتیجه یاد می گیرید که چگونه با ناشناخته ها مواجه شده و در آن شرایط شجاع باشید. علاوه براین، با پیشرفت و تسلط بر یک تکنیک، اعتماد به نفس شما نیز بالاتر خواهد رفت. از این رو، هنگام ریسک کردن چه در میدان مبارزه و چه بیرون از آن شجاع تر خواهید شد.


دایره اجتماعی شما را گسترده تر می کند

 

باشگاه موی تای


هنگام تمرین موی تای به صورت ناخواسته با مردم تعامل می کنید. شما دوستانی خوب در باشگاه خواهید یافت که می توانید با آنها تمرین کنید و همچنین دوستی خود را در خارج از باشگاه نیز ادامه دهید. یک ضرب المثل در بین ورزشکاران وجود دارد که می گوید: دوستانی که با هم تمرین می کنند، در کنار هم می مانند.

آیا متقاعد شده اید که باید موی تای را آموزش ببینید؟ اگر می خواهید شیوه یک زندگی فعال را در پیش گرفته و شروع به سفر در دنیای هنرهای رزمی کنید به شما پیشنهاد می کنیم که سریعا به باشگاه موی تای بروید و در آن ثبت نام کنید. 

برچسپ ها :
موی تای
پست های مشابه
ارسال نظر
Captcha