سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

کفش های مخصوص پیاده روی

کفش های مخصوص پیاده روی
تاریخ ارسال:۱۳۹۳/۱۲/۵ بازدید کنندگان:۲۰۸۷ نویسنده:قاسم نژاد

کفش های مخصوص پیاده روی مهم ترین وسیله مورد نیاز شما برای پیاده روی هستند. از طریق خواندن این مقاله به شما کمک می کنیم تا در مورد خرید بهترین کفش برای پیاده روی تناسب اندام، بهتر تصمیم بگیرید.

یافتن بهترین کفش پیاده روی

هیچ کفش واحدی وجود ندارد که برای همه ی افراد مناسب باشد. بهترین کفش برای شما کفشی است که برای شما مناسب باشد، کفشی که حفاظت، انعطاف پذیری و زیرسازی مناسبی برایتان داشته باشد و مشکلات گام برداشتن از جمله کج گذاشتن پا را برایتان جبران کند. پای هر فرد متفاوت از پای افراد دیگر است.

کفش های مخصوص پیاده روی یا دویدن؟

تولیدکنندگان کفش بهترین طراحی و فناوری را در کفش های مخصوص دویدن به کار می برند، اما در طراحی کفش های پیاده روی توجه به جذابیت نسبت به کارایی در اولویت است. نکات زیر را در نظر بگیرید تا دریابید  که آیا کفش پیاده روی مورد علاقه تان ، مطابق نیازتان است یا باید کفش مخصوص دویدن را بخرید.

کیفیت های ضروری کفش پیاده روی

  • قابل انعطاف: شما باید قادر به خم کردن و پیچاندن آن کفش ها باشید. باید پایتان هنگام برداشتن قدم (تاب خوردن پا از پاشنه به نوک انگشتان) انعطاف داشته باشد. اگر کفش خیلی سفت باشد، پاهیتان آسیب می بیند.
  •  تخت: کفش های پیاده روی باید پاشنه نسبتا تختی داشته باشند.
  • پاشنه کفش گشاد نباشد: چون شما هنگام قدم برداشتن ابتدا پاشنه خود را بر روی زمین می گذارید، بنابراین کفش پاشنه گشاد انتخاب نکنید. در واقع کفش مناسب باید کمی پاشنه داشته باشد.

پوتین برای پیاده روی

بسیاری افراد برای پیاده روی خیلی طولانی پوتین های مخصوص کوهنوردی می پوشند. در اروپا پوشیدن پوتین کوهنوردی برای مسافت های طولانی بسیار رایج است. اما پوتین ویژگی های کنترل حرکت را که بسیاری افراد نیاز دارند، فراهم نمی کنند و ممکن است

غیر قابل انعطاف و سنگین باشند.


 

برچسب ها: پیاده روی
پست های مشابه
ارسال نظر
Captcha