سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

همه چیزهایی که باید در مورد کراو ماگا بدانید

همه چیزهایی که باید در مورد کراو ماگا بدانید
تاریخ ارسال:۱۳۹۷/۹/۱۸ بازدید کنندگان:۵۰۶۷ نویسنده:سامان موسوی

 

 

کراو ماگا (Krav Maga) در سال 1930 توسط Imi Lichtenfeld بنا نهاده شد که معنی آن "مبارزه با تماس مستقیم" می باشد. کراو ماگا یک فرم ترکیبی از MMA است که ترکیبی از موی تای ، بوکس ، جوجیتسوی برزیلی ، کاراته ، کشتی ، آیکیدو و جودو می باشد که هدف اصلی آن پایان دادن به مبارزه در اسرع وقت می باشد. بطور خلاصه، این یک شکل ضروری از هنر رزمی ترکیبی نظامی است.
در دوران مدرن، کراوماگا به خاطر مزایای یادگیری ورزش، به عنوان موثرترین فرم هنرهای رزمی ترکیبی شناخته می شد. بخصوص زنان می توانند یاد بگیرند که در محیط های نا امن چگونه از خود و عزیزانشان دفاع کنند. برخلاف تاریخ و ریشه های اصلی آن، کراوماگا هرگز در مورد مبارزه خالص نبوده است. در حقیقت، با استفاده از آن می تواند از وقوع درگیری اجتناب کرد. فلسفه این هنر رزمی آن است که بهترین راه برای برنده شدن مبارزه نیست. این به شما یک سیستم دفاع شخصی خالص و قابل اعتماد می دهد.


پایه و اساس کراو ماگا

این فرم از MMA بر خنثی کردن خطر در عرض چند ثانیه با استفاده از مبارزات چهارگانه نزدیک، از آسیب دیدگی شما در شرایط نا مطلوب و غیر قابل اجتناب جلوگیری می کند. یادگیری ملزومات کراوماگا به شما این امکان را می دهد که آنها را به عنوان یک برنامه کاربردی واقعی استفاده کنید تا توانایی خنثی کردن هرگونه تهدید را داشته باشید.


چگونه کراوماگا متفاوت تر از سایر هنرهای رزمی دیگر می باشد؟

یک بخش عمده از جلسه تمرینی در کراوماگا شامل توسعه هسته با آموزش محیط و تمرینات هسته می باشد. این به شما کمک می کند تا ساختار اصلی خود را تقویت کنید و واکنش های غیر ارادی خود را با افزایش آگاهی تقویت کنید. از آنجا که سیستم مبتنی بر کاربرد بیشتر در مورد کاربرد عملی نسبت به تئوری است، هیچ قواعد و محدودیت هایی در نحوه مبارزه با این نوع هنر رزمی وجود ندارد.
به جای پیروی از روشی که برای آموزش آماده شده است، مربیان دانش آموزان خود را با ایده retzev (حرکت مداوم) در ذهن تمرین می دهند. همچنین دفاع و حمله به صورت همزمان آموزش داده می شود. اگر کسی تلاش می کند تا به شما حمله کند یا کیف پول تان را در وسط خیابان از شما بدزدد، مهاجم گلو، شانه یا بازویتان را خواهد گرفت.


کراوماگا، آسان و قدرتمند برای همه

بسیار مهم است که به نقاط فشار و مناطق با بافت نرم در صورت ضربه، موثرترین و سریع ترین راه برای حمله به مهاجم باشد. کراوماگا یک سبک فانتزی از هنرهای رزمی ترکیبی MMA  نیست. بلکه روشی ساده و قدرتمند برای از بین بردن کسانی است که به شما حمله کرده و قصد دارند زندگی شما را تهدید کنند. علاوه براین، تکنیک های این شکل از هنرهای رزمی بی فایده است اگر به پای خود فکر نکنید و از اشیاء اطراف برای خنثی کردن حمله مهاجم استفاده نکنید.
کراوماگا در مورد اندازه نیست، بلکه درباره تکنیک و مهارت است. مدتی طول می کشد تا شخص یاد بگیرد تا از تکنیک ها و حرکات به عنوان غریضه استفاده کرده و واکنشی غیر ارادی نسبت به حملات حریف داشته باشد. باید آنقدر تمرین کند تا حرکات و تکنیک ها در ضمیر ناخودآگاه وی جای بگیرند.

 

برچسپ ها :
کراو ماگا کراوماگا
پست های مشابه
ارسال نظر
Captcha