سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

چگونه کمربند سیاه خود را ارتقا دهیم؟

چگونه کمربند سیاه خود را ارتقا دهیم؟
تاریخ ارسال:۱۳۹۴/۲/۲۸ بازدید کنندگان:۷۰۳ نویسنده:سامان موسوی

آیا در نهایت پس از تحمل سختی و تمرینات بسیار توانستید کمربند سیاه را بدست آورید؟  آیا می دانید که پس از آن چگونه مهارت های خود را توسعه ببخشید؟

بسیاری از مردم هنوز متوجه نیست که یادگیری هنرهای رزمی یک فرآیند شخصی است، به این معنی که شما باید برای انجام بهتر آن تحقیقات شخصی انجام دهید. مربی هنرهای رزمی تنها برای راهنمایی شما وجود دارد و شما را به یک مبارز بهتر تبدیل نمی کند. این کار شما است. در اینجا توصیه هایی برای اینکه چگونه هنرهای رزمی خود را ارتقا بخشید برای شما نام می بریم:

 

 

 متوجه باشید که گرفتن کمربند سیاه فقط اول راه است

داشتن کمربند سیاه معادل گرفتن مدرک دیپلم است و فقط نشان می دهد که موارد مورد نیاز را برای گرفتن کمربند سیاه را در آکادمی یاد گرفته اید. الان زمان آن است که آنچه را یادگرفته اید به درستی انجام دهید

 

 

داشتن کمربند سیاه به این معنی نیست که مبارز خوبی هستید؟

داشتن کمربند سیاه شما را به یک رزمی کار خوب تبدیل نمی کند. افراد زیادی وجود دارند که کمربند سیاه دارند ولی نمی توانند آنچه را که یاد گرفته اند در یک مبارزه واقعی انجام دهند.

 

 

تکنیک های خود را به طور کامل درک کنید

به عنوان یک کمربند سیاه وظیفه شما این است که درک بیشتری از عملکرد تکنیک ها داشته باشید و تلاش کنید که آن ها را در شرایط واقعی مبارزه اعمال کنید. داشتن دانش فنی به شما کمک می کند که احساس اطمینان بیشتری نسبت به آنچه که می خواهید انجام دهید داشته باشید

 

 

 خودت باش

تکنیک ها مهم هستند به شرطی که شما به خودتان اجازه دهید یادگرفته های خود را در مبارزه بکار ببندید. اطمینان حاصل کنید که آنچه را یاد گرفته اید بتوانید به طور طبیعی انجام دهید.

 

 

 یاد بگیرید که چگونه تکنیک های خود را اعمال کنید (مهمترین گام برای هر مبارز)

با توجه به ابزاری که دارید تکنیک های خود را یاد بگیرید. این نکته بسیار مهم است که برای بدست آوردن تجربه بیشتر مبارزات زیادی انجام دهید. فقط مبارزه کافی نیست! شما همچنین نیاز دارید که تکنیک ها و استراتیژی های خود را کشف کنید و با استفاده از مبارزات تمرینی آنها را بکار ببندید. فقط دانستن روز کافی نیست، شما باید بتوانید عملا آن را در مبارزات بکار ببندید.

 

 

 از طریق آموزش یاد بگیرید

بهترین راه برای درک تکنیک های آموخته شده این است که آنها را به کس دیگری آموزش دهید. این کار نه تنها شما را وادار به نشان دادن درست تکنیک ها می کند بلکه جزئیات آنها را نیز می دانید.

 

 

 یادگیری از منابع دیگر

هیچ مشکلی در یادگیری از طریق تنها یک منبع وجود ندارد. اما اگر واقعا می خواهید که از دیگر رزمی کاران بهتر باشید باید دید خود را گشترش داده و شروع به مطالعه سبک های دیگر به منظور یادگیری جنبه های دیگری از مبارزه که ممکن است ندانید بکنید. گاهی اوقات یادگیری زیر نظر چندین مربی می تواند مفید باشد چون هر کدام از آنها تجارب متفاوتی داشته و متفاوت با یکدیگر آموزش میدهند.

برچسب ها: سبک های هنر های رزمی مبارزه هنر رزمی هنر های رزمی
پست های مشابه
ارسال نظر
Captcha