سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

چگونه کونگ فو را سریع یاد بگیریم

چگونه کونگ فو را سریع یاد بگیریم
تاریخ ارسال:۱۳۹۴/۱۰/۸ بازدید کنندگان:۲۱۹۵ نویسنده:سامان موسوی

کونگ فو بیشتر از آنکه یک فرم برای دفاع از خود باشد یک هنر است. با تمرین کونگ فو، شما قادر به بهبود سلامت کلی خود بوده و انعطاف پذیری و سلامت شما افزایش خواهد یافت. استادان کونگ فو، دهه ها سال برای رسیدن به تخصص در این هنر باستانی وقت صرف کرده اند. با این حال، شما می توانید با داشتن پشتکار و فداکاری، اصول کونگ فو را نسبتا سریع یاد بگیرید. قبل از شروع یادگیری کونگ فو، مطمئن شوید که شما به اندازه کافی برای این رشته مناسب هستید.

 

1. تبدیل تناسب فیزیکی قبل از یادگیری سریع

سطح استقامت بسیار مهم است، حتی در هنگام انجام حرکات پایه کونگ فو. پیاده روی و یوگا برای رسیدن به وضوح ذهنی بسیار مفید هستند. همچنین یادگیری تکنیک های تنفس و مدیتیشن اساسی هستند. Karl Gotch که مرد افسانه ای هنرهای رزمی می باشد معتقد است که تنفس عمیق در تسلط بر هنرهای رزمی ضروری می باشد.

 

2. تمرکز بر روی یک سبک خاص از کونگ فو

کونگ فو ترکیبی از ضربات و مشت در دفاع از خود می باشد که با استفاده از انرژی داخلی به منظور جلب قدرت استفاده می شود. یادگیری و تمرین عمومی حرکت کونگ فو مانند موضع اسب سواری، ضربه با مشت، لگد جانبی و مشت قلابی مهم می باشد.

 

3- تحقیق و پیدا کردن یک آموزش کونگ فوی ساده

یک فضای آموزشی در جلوی تلویزیون یا کامپیوتر ایجاد کنید. فیلم های آموزشی کونگ فو که ضربات عمومی و حملات را نشان می دهد تماشا کنید. روبروی آینه ایستاده و 100 ضربه را طوری تمرین کنید که پس از زدن ضربه دوباره به طرف شما باز می گردد. می توانید از یک ساعت یا کورنومتر برای زمانبندی خود استفاده کنید.

 

4- تمرین حرکت خود بر روی یک کیسه تمرین سنگین

اصول اولیه کونگ فو را می تواند در عرض چند هفته یاد گرفت اما در صورتی که هر کدام از حرکات را صدها بار تمرین کرده باشید. شما می توانید تصور کنید که کونگ فو را در عرض چند هفته یاد گرفته اید، البته به شرط اینکه ساعت ها وقت خود را در روز صرف انجام تمرین کنید. داشتن یک کیسه سنگین جهت تمرین با آن ایده خوبی می باشد.

 

5- داشتن تمرکز

اگر می خواهید هر روز زمانی را به یادگیری سریع کونگ فو اختصاص دهید باید تمرکز زیادی داشته باشید. بهتر است که در چند هفته ابتدایی از یک مربی کونگ فو برای اینکه مطمئن شوید حرکات را درست انجام می دهید یا نه کمک بگیرید. نظم و انضباط برای یادگیری کونگ فوی سریع، یک چیز ارزشمند است و به شما کمک می کند که به این هنر باستانی تسلط پیدا کنید.

برچسب ها: آموزش کونگ فو کونگ فو
پست های مشابه
ارسال نظر
Captcha