سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

چگونه موی تای یاد بگیریم

چگونه موی تای یاد بگیریم
تاریخ ارسال:۱۳۹۴/۱۰/۸ بازدید کنندگان:۱۰۰۱ نویسنده:سامان موسوی

آیا می خواهید که همیشه در مبارزات خود بر روی حریف تان تسلط داشته باشید؟  آیا به زانو در آوردن سخت ترین مبارزان برای شما غیر قابل تصور است؟ مقاله زیر در مورد موی تای را بخوانید تا نظرتان عوض شود.

 

پیدا کردن باشگاه مناسب

 

باشگاه موی تای

 

چند برداشت مختلف از موی تای وجود دارد و ممکن است که به احتمال زیاد شما ایده های مختلفی در این زمینه دارید. بهترین باشگاه برای موی تای باید دارای یک برنامه دقیق گرم کردن، تهویه و آموزش بسیار زیاد باشد. برای مثال یک باشگاه موی تای در آروبا وجود دارد که از 2 ساعت برنامه تمرینی خود  45 دقیقه را به گرم کردن و آموزش، 15 دقیقه به تمرینات انعطاف پذیری و کشش، 30 دقیقه را به آموزش تکنیک و پد و زمان باقی مانده را به مبارزه  اختصاص داده است.

 

یادگیری زبان ویژه تاریخچه موی تای

 

آموزش موی تای

 

چندین مقاله و کتاب در اینترنت وجود دارند که نگاه گسترده ای به موی تای انداخته اند. فیلم ها و مستند هایی که یک منبع گسترده برای آموزش موی تای هستند را تماشا کنید. همچنین شما می توانید فیلم های آموزش موی تای را در سایت ژیار آنلاین تهیه کنید. بوکسورهای تایلندی مانند Ramon Dekkers و Buakaw Por Pramuk جز پیشروان این ورزش می باشند.

 

مبارزه

 

موی تای

 

مبارزه می تواند خطرناک و گاهی اوقات ترسناک باشد. اگر زیاد می ترسید نباید به این ورزش روی بیاورید. اگر شما مهارت داشت باشید مبارزه باعث توسعه سبک شما شده و آن را بهبود می بخشد و حتی مبارزه در داخل رینگ یا خارج از آن را برای شما آسانتپ تر می کند. بسیاری از افرادی که تمرین موی تای انجام می دهند ترجیح می دهند که در همان ابتدا حریف خود را در هم بکشنند. به شما توصیه می کنیم که از انجام این کاراجتناب کنید. این بدترین چیزی است که شما تاکنون انجام داده اید. به من اعتماد کنید، مبارزه نرمال 5 دور از سه دقیقه است.

 

تمرین مقاومتی

 

تمرین مقاومتی

 

هنگام رفتن به سالن ورزشی، به تمرین وزنه های سبک اما بسیار تکراری بپردازید. وقتی که موی تای کار می کنید تمرینات مقاومتی بهترین دوست شما به شمار می آیند.

 

نکته

  • هرگز تسلیم نشوید. اغلب اوقات شما درطول تمرین رنج می کشید و اذیت می شوید.
  • تا حد امکان ورزش و کشش انجام دهید.
  • موی تای یک هنر رزمی بزرگ برای دفاع شخصی می باشد. اگر شما به این دلیل به این ورزش روی آورده اید، مطمئن شوید که یکی از بهترین ها می باشد.
  • تهویه، تهویه، تهویه. استقامت بهترین دوست شما است. ساعت های طولانی دویدن و انجام تمرینات استقامتی به عملکرد مطلوب شما در 3 دقیقه ای که در رینگ مبارزه هستید کمک می کند.
  • استفاده از موی تای تنها در دفاع از خود.

 

هشدارها

  • به مربی و سالن ورزشی خود احترام بگذارید.
  • هرگونه حمله در منطقه سر و گردن شما ، پتانسیل آن را که شما را بکشد.
  • از تکنیک هایی که در باشگاه یاد گرفته اید  در خیابان استفاده نکنید.
  • در اکثر مناطق، حملات آرنج ممنوع است. از استفاده از آن در حلقه خود داری کنید.
برچسب ها: موی تای هنر های رزمی
پست های مشابه
ارسال نظر
Captcha