سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

چگونه شبیه بروس لی شویم

چگونه شبیه بروس لی شویم
تاریخ ارسال:۱۳۹۴/۹/۲۹ بازدید کنندگان:۱۸۲۶ نویسنده:سامان موسوی

به نظر شخصی من، بروس لی جزء یکی از بزرگترین رزمی کارانی است که تا کنون در زمین وجود داشته اند. او بازیگری توانا و بهترین هنرمند رزمی کار در سن و سال خود بود. افراد زیادی از خصوصیات و شخصیت او خوششان آمده است و دوست دارند شبیه بروس لی شوند. در این مقاله به ذکر نکاتی می پردازیم که به شما کمک می کنند شبیه بروس لی شوید.

 

گام اول نکته مهمی است- شما

شما تنها کسی هستید که می توانید زندگی خود را هدایت کنید.  به منظور رسیدن به هر نقطه در این زندگی، شما باید 100٪ اعتماد به نفس داشته باشد.همانطور که می دانید بروس لی زندگی کوتاهی داشت، اما توانست در این مدت زمان کم نهایت استفاده را از زندگی ببرد و پله های ترقی را پشت سر هم طی کند. او بر ذهن و بدن خود تسلط داشت و عاشق کار خود بود و از تمرین هنرهای رزمی لذت می برد. بنابراین شما نیز بایدهدف خود را تعیین کنید و شروع به یادگیری چیزهایی کنید که شما را در رسیدن به هدفتان یاری می دهند.

 

چه می شود که مردم به شما احترام نگذارند یا کاری که می خواهید انجام دهید را تشخیص ندهند؟

اگر از انجام دادن آن لذت می برید و می خواهید به دنبال آن باشید کسانی را که به تصمیم شما احترام نمی گذارند و منفی بافی می کنند از خود دور کنید. مهم شما هستید و هدفی که می خواهید به آن برسید. شما هستید که از انجام دادن این کار لذت می برید پس سعی کنید از چیزهایی که شما را دلسرد می کنند دوری کنید.

 

بروس لی یک هنرمند رزمی کار است که قبل از شروع سبک خود سبک های زیادی را یاد گرفته بود

موضوع خود را بدانید و بدانید که برای رسیدن به هدف خود چه سبکی را باید یاد بگیرید. اما در حقیقت امکان رسیدن به هدف، تنها با دانستن یک سبک مقدور نیست. این کلمات را به یاد داشته باشید: "نداشتن هیچ سبکی به عنوان سبک" و "نداشتن محدودیت به عنوان محدودیت".

 

اعتماد به نفس داشته باشید

شخصیت ها به دو دسته خوب و بد تقسیم می شوند. باید بدانیم که چه کسی دوست و چه کسی دشمن ما است. سعی کنید که به طور کامل به یک نفر تکیه نکنید و اعتماد به نفس خود را تقویت کنید تا بتوانید با استفاده از توانایی و قابلیت های خود پیشرفت کنید.

 

می خواهید متفاوت باشید

هر کسی موسیقی دوست دارد، اما امروزه نوازندگان و موسیقی دان های شناخته شده ای وجود دارند که با هم متفاوت هستند. هر آنچه که شما انجام می دهید  ممکن است که با بقیه تفاوت داشته باشد. متفاوت بودن شما دلیلی بر نادرست و اشتباه بودن کار شما نیست.

 

هرگز آن را ترک نکنید

بروس لی قبل از اینکه مشهور شود واقعا چیزی نبود. او قبل از رفتن به کالج در یک رستوران مشغول شستن ظروف کثیف بود. او زیاد دعوا می کرد و به دلیل اینکه انگلیسی را خوب بلد نبود دوستان کمی داشت. مهم نیست که  زندگی چقدر سخت به نظر می رسد، فقط نباید از آن نا امید شده و تمام تلاش خود را برای رسیدن به موفقیت صرف کنید. دوست، دشمن و یا هر چیز دیگری نمی تواند شما را متوقف کند بجز خودتان. انتخاب با شماست.

 

نکته

  • به خودتان قوت قلب بدهید و بگویید که بهترین هستید و به آن باور داشته باشید و به هر چیز و هر کسی که می خواهد شما را متوقف کند توجه نکنید.
  • دوست دارید به تنهایی کار کنید یا همراه دوستان تان؟ هر کدام که برای شما مناسب تر است و با آن راحت هستید  را انتخاب کنید.
  • خواندن کتاب ها و دیدن فیلم های بیشتری در مورد بروس لی برای داشتن درک بهتری از او.
  • زندگی کوتاه است، پس سعی کنید از تمام لحظات زندگی خود لذت ببرید.
  • هیچ محدودیتی وجود ندارد، اگر وجود دارد آن را بشکنید.
برچسب ها: آموزش کونگ فو بروس لی
پست های مشابه
ارسال نظر
Captcha