سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

هنرهای رزمی مرگبار

هنرهای رزمی مرگبار
تاریخ ارسال:۱۳۹۵/۴/۲۶ بازدید کنندگان:۲۳۴۲ نویسنده:سامان موسوی

سبک های زیادی از هنرهای رزمی وجود دارد که هر کدام از آنها نیز دارای چندین زیر شاخه می باشد. این موضوع، انتخاب کشنده ترین هنرهای رزمی را برای ما سخت تر می کند. در این مقاله قصد داریم به برسی کشنده ترین هنرهای رزمی بپردازیم.


کراو ماگا

 

کراو ماگا


بدون شک می توان گفت که کراو ماگا عملی ترین و خطرناک ترین هنر رزمی کنونی در دنیا می باشد. کراو ماگا ترکیبی از تکنیک های رزمی کشنده از دیگر سبک های رزمی می باشد به همین دلیل از اعتبار زیادی برخوردار است. تکنیک ها و حرکات کراو ماگا برای این منظور طراحی شده اند که درد آور بوده و به حریف صدمه بزنند و در نهایت باعث از کار افتادن حریف شود.


موی تای

 

موی تای


نام دیگر موی تای "هنر هشت اندام" می باشد و دلیل اینکه این نام را بر روی آن نهاده اند این است که این سبک تمرکز شدیدی بر روی ضربات زانو و بازو دارد. برای یک رزمی کار که در موی تای مشغول کار است مرگبار و کشنده بودن آن بسیار آشکار است و اصلا برایش عجیب نیست که چرا این سبک را در لیست کشنده ترین هنرهای رزمی قرار داده ایم.


نینجوتسو

 

نینجوتسو


این هنر رزمی که از ژاپن سرچشمه گرفته بر پایه تکنیک ها و سلاح های غیر معمول جهت انجام کارهای جاسوسی و کشتن افراد مورد استفاده قرار می گیرد. در زمان های قدیم نینجاها از این سبک استفاده می کردند و در انجام فنون آن تبحر خاصی داشتند.


باکوم

 

هنر رزمی باکوم


باکوم از کشور پرو سرچشمه گرفته است و آن را با نام "واکن" نیز می شناسند. این سبک رزمی ترکیبی از چند سبک رزمی متفاوت می باشد که هدف اصلی آن آسیب رساندن و از کار انداختن حریف در کمترین زمان ممکن می باشد. اکثر مبارزات باکوم به علت استفاده از سلاح های مخفی و تکنیک های کشنده آن به مرگ منتهی می شود.


صخره در زندان

 

هنر رزمی کشنده


همانطور که از اسم آن مشخص است این سبک رزمی از زندان ها سرچشمه گرفته و توسعه یافته است. این سبک رزمی از تکنیک هایی غیر معمول که زندانیان در زندان های آمریکا به صورت بداهه از آن استفاده می کنند شکل گرفته است. تعداد کسانی که از این سبک استفاده می کنند کم است و این سبک و تکنیک های آن در اختیار افراد معدودی می باشد.
 

واله تودو

 

هنرهای رزمی مرگبار


واله تودو هیچ قانونی نداشته و جزء محبوب ترین سبک های مبارزاتی در کشور برزیل به حساب می آید. در این سبک کل قسمت های بدن با بدن حریف در تماس خواهد بود. برای اینکه در این سبک کشنده حرفه ای شوید باید تعدادی از تکنیک های دیگر سبک های رزمی را نیز یاد بگیرید. امروزه نیز این سبک رزمی در زیر زمین ها و به صورت پنهانی در کشور برزیل انجام می شود و افراد زیادی برای شرط بندی به آنجا می روند.
 

لاین

 

هنر رزمی آمریکا


سبک رزمی لاین که مخفف (سبک رزمی نیروی دریایی ایالات متحده) می باشد در سال 1990 شکل گرفته و ارائه شد. پس از آن این سبک کشنده در بیشتر نیروهای ویژه سایر کشورها نیز آموزش و مورد استفاده قرار گرفت. امروزه نیز روز به روز تکنیک های مبارزاتی این سبک بروز رسانی و توسعه می یابند. هدف اصلی این سبک رزمی از پای در آوردن حریف می باشد که اغلب با آسیب دیدگی های شدید همراه است.

 

برچسب ها: هنر های رزمی
پست های مشابه
ارسال نظر
Captcha