سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

ویدیو: نانچیکو دوباره در خیابان های نیویورک قانونی می شود

نانچیکو دوباره در خیابان های نیویورک قانونی می شود
تاریخ ارسال:۱۳۹۸/۶/۱۹ بازدید کنندگان:۵۸۴۶ نویسنده:سامان موسوی

 

 

آنها می گویند که تقلید بالاترین شکل چاپلوسی است، اما این همان چیزی است که باعث ممنوعیت نانچیکو در سال 1974 شد. با توجه به محبوبیت فیلم های کونگ فو در آن زمان (و به طور خاص فیلم های بروس لی) نانچیکو به یک سلاح محبوب در خیابان های نیویورک تبدیل شد اما یک قاضی فدرال ایالتی نیویورک ممنوعیت همراه داشتن نانچیکو در خیابان ها را اعلام کرد.
اما اکنون یک قاضی دادگاه منطقه پاملاچن با یک رزمی کار به نام جیمز مالونی که مخالف این ممنوعیت است همکاری می کند. آنها ادعا می کنند که این امر مانع از آموزش هنرهای رزمی که در بعضی از سبک های آن از سلاح های سرد استفاده می کنند به فرزندان دوقلوی خود است. همچنین آنها استدلال می کنند حق داشتن سلاح برای دفاع از خود توسط دومین اصلاحیه قانون اساسی ایالت متحده نه تنها در مورد سلاح های گرم بلکه در مورد سلاح های سرد مانند نانچیکو نیز اعمال می شود.
او گفت: چگونه ممکن است اسلحه ای را که دارای سابقه ای طولانی و افتخار آمیز است به عنوان یک سلاح هنرهای رزمی ممنوع کرد.
به همین دلیل در حکمی که در دادگاه منطقه ای آمریکا در بروکلین صادر شد اعلام شد که قانونی که داشتن نانچیکو را ممنوع و جرم اعلام کرده در تضاد با اصلاحیه دوم قانون اساسی بوده و به همین دلیل باطل است.

نانچیکو در اوکیناوا توسعه یافته و در فیلم های بروس لی از محبوبیت جهانی برخوردار شدند. میله های متصل شده به هم که از جنس چوب، پلاستیک و یا آهن هستند می توانند برای زدن ضربه های سنگین به حریف و یا خفه کردن او استفاده شوند. تاکنون با وجود غیر قانونی بودن آن، نانچیکو از محبوبیت بالایی برخوردار بوده است. شواهد نشان می دهد که در 23 سال گذشته، حدود 65000 نانچیکو در آمریکا فروخته شده اند.

در ویدیوی بالا لحظه هایی از فیلم های بروس لی که در آنها از نانچیکو استفاده می کند را مشاهده می کنید.


همچنین شما می توانید آموزش سلاح های سرد از جمله نانچیکو را در فروشگاه اینترنتی ژیار آنلاین مشاهده کیند

برچسب ها: آموزش نانچیکو نانچیکو نانچاکو
پست های مشابه
ارسال نظر
Captcha