سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

چگونه خود را برای یادگیری هنرهای رزمی آماده کنیم؟

چگونه خود را برای یادگیری هنرهای رزمی آماده کنیم؟
تاریخ ارسال:۱۳۹۶/۸/۲۵ بازدید کنندگان:۱۶۶۲ نویسنده:سامان موسوی

 

 

شما می خواهید شروع به یادگیری دفاع شخصی کنید؟ در مورد پیوستن به کلاس رزمی دو دل هستید؟ بعد از خواندن این مقاله، ممکن است دوبار در مورد کاری که می خواهید انجام دهید فکر کنید، بخصوص هنرهای رزمی که تمرکز ما بر روی آن است.


انتخاب کردن

 

هنرهای رزمی


این بسته به چیزی است که شما می خواهید. آیا می خواهید آن را به آرامی یاد بگیرید یا اینکه آن را به صورت سریع بطوری که انگار در وضعیت مبارزه هستید یاد بگیرید؟ انتخاب شما به نکاتی ازجمله سن، وضعیت جسمانی و غیره بستگی دارد. به همین جهت این نکات را باید پیش از انتخاب هر هنر رزمی در نظر داشته باشید.


در مورد کلاس تصمیم بگیرید

 

آموزش هنرهای رزمی


کدام کلاس؟ عوامل متعددی وجود دارند که باید آنها را در انتخاب یک کلاس آموزشی خاص درنظر داشته باشید. اگر می خواهید اطلاعاتی در مورد کلاس های آموزشی هر کدام از رشته های رزمی یاد بگیرید پیشنهاد می کنیم که به اداره ورزش شهر خود مراجعه کنید. این انتخاب خیلی مهم است، چراکه تا حد زیادی در روند یادگیری شما تاثیر خواهد گذاشت.


شکلی مناسب و معقول داشته باشید

 

یادگیری هنر رزمی


از آنجا که هنرهای رزمی در مورد قدرت نیستند مجبور نیستید که پیش از شروع کار بر روی زور و قدرت خود کار کنید. اما داشتن استقامت یکی از کلید موفقیت در مورد آن می باشد. شما یاد خواهید گرفت که به صورت تک به تک و یا با چند نفر بطور همزمان مبارزه کنید. به همین جهت نیازمند آن می باشید که بصورت سریع و طولانی بر روی هنر رزمی خود کار کنید.


درک سنت

 

رزمی کار


هدف اولیه هنرهای رزمی این بود که افراد بتوانند در مقابل چند نفر که به آنها حمله می کنند از خود محافظت کنند. اما امروزه این دیدگاه کمرنگ تر شده و عده زیادی هدف اصلی و اولیه یادگیری هنرهای رزمی را نادیده می گیرند. هدف واقعی آموزش هنرهای رزمی داشتن امادگی برای مقابله با افرادی می باشند که قصد کشتن شما را دارند.


درک نقش مربی خود

 

مربی رزمی


مربی شما بهترین دوست، بیشترین انگیزه و بدترین دشمن شما است (البته اگر خوب باشد). او باید شما را فراتر از توانایی هایی که به آن اعتقاد دارید جلو ببرد. از او کمک بخواهید اما سعی کنید ابتدا چیزها را برای خودتان ترسیم کنید. باید درک کنید که شما تنها نیستید و دیگران نیز برای یادگیری آمده اند، پس مربی را فقط برای خود نگه ندارید.


به باشگاه خود احترام بگذارید

 

کلاس رزمی


در اینجا هیچ بازی وجود ندارد، خود را گول نزنید، بخصوص زمانی که مربی تان در حال صحبت و آموزش است. همیشه به کلاس و کسانی که در آن هستند احترام بگذارید. این کار باعث افزایش همدلی شده و منجر به این خواهد شد که کارها سریع تر پیش بروند.


درک انگیزه دیگر رزمی کاران

 

رزمی کاران


ممکن است که هدف شما برای بودن در باشگاه با بعضی ها یکی نباشد. اگر بچه هستند آنها به احتمال زیاد قصد دارند قدرت و برتری خود را به دوستان شان نشان دهند. اگر جوان باشند ممکن است که گستاخ و تک رو باشند. تعدادی از بزرگسالان نیز ممکن است که برای یادگیری به آنجا آمده باشند. به احتمال زیاد انواع آنها را دیده اید. اگر سنسی شما خوب باشد به سرعت کسانی را که مرتکب اشتباهات زیادی شده و نظم کلاس را به هم می زنند از کلاس اخراج می کند.
 

برچسپ ها :
هنرهای رزمی
پست های مشابه
ارسال نظر
Captcha