سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

مچ دست های دست های قدرتمند چگونه در مبارزه به شما کمک می کنند؟؟

مچ دست های دست های قدرتمند چگونه در مبارزه به شما کمک می کنند؟؟
تاریخ ارسال:۱۳۹۸/۶/۲۸ بازدید کنندگان:۲۶۳۲ نویسنده:سامان موسوی


داشتن مچ دست و دست های قوی فقط برای دو چیز خوب است، هنرهای رزمی و راحتی. آیا واقعا نیاز به صحبت کردن در مورد آن داریم؟ یکی از بدترین چیزهایی که ممکن است در رینگ مبارزه برایتان پیش بیاید صدمه دیدن مچ دست می باشد. در این حالت، مشت هایتان مانند یک سیلی کوچک شدت خواهند داشت و همچنین وقتی مشت می زنیم ممکن است بخواهیم با مشت خودمان چیزی را بشکنیم.
در واقع دست ها با ارزش ترین قسمت بدن رزمی کاران هستند، حتی اگر در آن هنر رزمی از مشت استفاده نکنند. با دست ضعیف ممکن است دچار شکستگی یا آسیب دیدگی شوید، بنابراین باید از روش هایی برای قوی تر شدن دست ها استفاده کنید.


کندن برنج

برنج به اندازه طلا با ارزش نیست، اما پول نمی تواند دست های قوی برای شما بخرد(به دست های دونالد ترامپ نگاه کنید). تمام کاری که باید انجام دهید این است که یک سطح بزرگ را پر از برنج کرده و شروع به حفر کردن آن کنید تا دست هایتان قوی شوند. این تکنیک باستانی در MMA و بوکس محبوب است.
تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که یک سطل بزرگ را با برنج پر کنید، انگشت های دست خود را به صورت صاف و مستقیم نگه دارید و شروع به کندن برنج کنید. وقتی دست تان را بیرون می آورید یک مشت برنج را گرفته له کرده و رها کنید. این امر فقط برای قوی تر کردن دست ها نیست، انجام این کار فواید زیادی برای شما دارد.


زدن مشت به دیوار

شما آن را در فیلم ها می بینید، اما واقعا می تواند مفید باشد. نه تنها شما می توانید آن عصبانیت را به شکلی ابراز کنید که دختران عاشق آن باشند بلکه باید بر روی ضربات مشت تان نیز تمرکز کنید. راهبان شائولین به طور سنتی از این تکنیک برای بهبود استحکام مچ دست خود استفاده می کنند. ما به آن شعارهای مسالمت آمیز و آن لباس های نارنجی هیچ اعتمادی نمی کنیم.


خود را کنار نکشید

اجازه دهید خیلی سریع از خودمان جلو نزنیم. این عقب نشینی آن است که برای یک روز فکر می کنید که خوب کار می کنید. حتما در بعضی از کلیپ ها دیده اید که بعضی از ورزشکاران بر روی یک انگشت دست حرکت شنا را انجام می دهند (این کار را برای شما که تازه کار هستید توصیه نمی کنیم). ابتدا باید با کل دست هایتان شروع به این حرکت کرده و کم کم انگشت هایتان را کمتر کرده تا به مقدار مورد نظر برسید. این تمرین باعث تقویت مچ دست و انگشت هایتان می شود. اگر زمین خیلی سفت است می توانید از یک حوله برای زیر دست هایتان استفاده کنید.


 

برچسب ها: ضربات دست ضربات هنرهای رزمی
پست های مشابه
ارسال نظر
Captcha