سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

8 نشانه که می گویند چرا باید یک دوست رزمی کار داشته باشید

8 نشانه که می گویند چرا باید یک دوست رزمی کار داشته باشید
تاریخ ارسال:۱۳۹۶/۱۱/۱۰ بازدید کنندگان:۳۱۵۶ نویسنده:سامان موسوی

 

 

شما هنرهای رزمی را دوست دارید؟ هنرهای رزمی سرگرم کننده بوده و مناسب افرادی می باشند که نمی توانند به اندازه کافی به بهبودی خود ادامه دهند. چه چیزی جذاب تر از آنها هستند؟ در ادامه این مقاله از سایت ژیار آنلاین به برسی 9 علامت که نشان می دهند چرا باید یک دوست رزمی کار داشته باشید خواهیم پرداخت و به مزایای آن اشاره می کنیم.


1- آنها همیشه در مورد تمرین حرف می زنند

 

هنرهای رزمی


 اگر آنها در حال تمرین کردن نباشند به احتمال زیاد در مورد تمرین صحبت می کنند. صرف نظر از علاقه شما به هنرهای رزمی آنها آماده هستند تا درباره اینکه مثلا چگونه در تمرینات MMA مصدوم شده اند و یا اتفاقات جالبی که در حین تمرین کردن برایشان اتفاق افتاده صحبت می کنند.
نکته: از آنجا که شما نمی توانید آنها را از صحبت کردن در مورد آنچه که دوست دارند منع کنید بهتر است که درباره هنرهای رزمی بیشتر بپرسید، چه کسی می داند، شاید برای شما نیز جالب بوده و به آن علاقه پیدا کنید.


2- آنها همیشه به دنبال روش جدیدی هستند (البته خلاقانه)

 

هنرهای رزمی

 

اینکه آیا یک باند بازوی جدید و یا یک تکنیک برای ثابت کردن آن وجود دارد، رزمی کار مورد علاقه شما همیشه به شیوه ای سرگرم کننده به شما چیز جدیدی می آموزد.
نکته: آنها را (با اجازه دادن) به آموزش روش جدید خود راضی کنید.


3- آنها همیشه علاقه خود به هنرهای رزمی را نشان می دهند

 

هنرهای رزمی


هنرمندان رزمی کار چه بر روی تیشرت و چه بر روی تصویر نمایه اکانت فیس بوک خود عشق شان را به هنرهای رزمی نشان می دهند. چرا آنها این کار را می کنند؟ وقتی به سختی برای چیزی کار می کنید باید به آن افتخار کنید.
نکته: نشان دادن عشق و علاقه به هنر رزمی که کار می کنید می تواند به طور قابل ملاحظه ای اعتماد به نفس و اراده تان را برای رسیدن به هدفی که انتخاب کرده اید تقویت کند.


4- آنها همیشه از شما می پرسند که با چه کسی تمرین می کنید؟

 

تمرین هنرهای رزمی


وقتی دوستان تان از شما می پرسند که با چه کسی تمرین می کنید کم کم به این فکر می افتید که شخص مناسبی برای تمرین کردن پیدا کنید تا هم روند تمرینات خسته کننده نباشد و هم اراده تان سست نشود.
نکته: سعی کنید یک دوست تمرینی انتخاب کنید که متناسب شما باشد و در بیرون از باشگاه ورزشی نیز بتوانید یکدیگر را ملاقات کرده و از مزایای با هم بودن نفع ببرید.


5- آنها همیشه کیف های بزرگ را حمل می کنند

 

آموزش هنرهای رزمی


رزمی کاران نیازمند کیفی با فضای مناسب برای گذاشتن لباس و تجهیزات ورزشی خود در آن هستند. برای مثال، ازجمله ملزوماتی که اکثر رزمی کاران باید داشته باشند می توان به دستکش بوکس، مخافظ زانو، محافظ سر و بیضه بند اشاره کرد.
نکته: از آنجایی که شما هیچ گذینه ای در این زمینه ندارید چرا تعدادی از چیزهای سنگین تر را در داخل کیسه دیگری قرار نمی دهید.


6- آنها همیشه از یک هنرمند زمی کار حرفه ای نقل می کنند

 


نقل قول های الهام بخش بروس لی در فیس بوک را نگاه کنید یا نگاهی به عکس های محمد علی کلی در اینستاگرام بیاندازید. بیشتر رزمی کاران یک شخصیت قهرمان یا الهام بخش را انتخاب کرده و بیشتر اوقات نقل قول های او را بکار می برند
نکته: در مورد شخصی که آنها از او نقل قول می کنند سوال بپرسید تا بیشتر او را بشناسید. ممکن است که شما نیز به او علاقه مند شوید.


7- آنها همیشه سالم غذا می خورند

 

کلاس هنرهای رزمی


اگر وزن رزمی کاران برای مسابقات و یا مبارزات مناسب نباشد رژیم غذایی شان را تنظیم می کنند زیرا می دانند که چقدر غذا می تواند بر روی عملکردشان تاثیر بگذارد.
نکته: سعی کنید سالم غذا بخورید، اینکار نه تنها برای سلامت شما بهتر است بلکه باعث می شود احساس خوبی داشته باشید. چرا با یک وعده غذایی سالم روزتان را شروع نمی کنید و راه خود را برای آینده هموارتر نمی سازید. هرچقدر این کار را زودتر شروع کنید در دراز مدت برای شما مناسب تر است.


8- آنها همیشه در مقابل حریف خیالی در حال مبارزه کردن هستند

 

مبارزه


چه در اتاق خواب، مرکز خرید یا حمام باشید همیشه می توانید بوکس سیاه (مبارزه با حریف خیالی) را انجام دهید.
نکته: زمانی که آن را نگاه نمی کنید یک عکس یا فیلم از آن تهیه کنید. این نه تنها برای سرگرمی شما بلکه برای اهداف یادگیری شما نیز هستند.

 

برچسپ ها :
هنرهای رزمی
پست های مشابه
ارسال نظر
Captcha