سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

5 چیزی که رزمی کاران دوست دارند والدینشان درک کنند

5 چیزی که رزمی کاران دوست دارند والدینشان درک کنند
تاریخ ارسال:۱۳۹۶/۱۱/۱۱ بازدید کنندگان:۱۶۸۹ نویسنده:سامان موسوی

 

 

به دلیل آنچه که در رسانه ها می بینیم ممکن است که گاهی اوقات هنرهای رزمی بین والدین شهرت بدی داشته باشد، مخصوصا اگر درباره هنرهای رزمی اطلاع چندانی نداشته باشند. اگر مدت زمانی را به تمرین هنرهای رزمی مشغول بوده اید، ممکن است بعضی اوقات با نارضایتی هایی از سوی والدین تان مواجه شده باشید یا اگر والدین کودکانی هستید که در هنرهای رزمی مشغول فعالیت هستند ممکن است نگرانی هایی داشته باشید.
چیزهایی که در مورد هنرهای رزمی وجود دارد این است که خیلی بیشتر از آنچه که به نظر می رسد می باشد. به دلیل این تصورات غلط اغلب اشتباه نوشته و درنظر گرفته می شوند. در این مقاله برای درک بهتر اینکه هنرهای رزمی واقعا چه هستند و چگونه تمرینات آن می توانند زندگی ما را بهبود ببخشند صحبت خواهیم کرد.


هنرهای رزمی منجر به ایجاد خشونت نخواهند شد

برخلاف باور عمومی هنرهای رزمی نه تنها خشونت را ترویج نمی دهد بلکه با آن مخالفت نیز می کند. هنرهای رزمی باعث پرورش صلح شده و تمرین کنندگان را ترغیب می کند که نه تنها به مربیان خود بلکه به همسالان شان نیز احترام بگذارند. علاوه براین، همچنین به آنها آموزش می دهد که در موقعیت های مختلف آرام بوده و از رویارویی و ایجاد درگیری فیزیکی فاصله بگیرند.


تکنیک های یادگرفته شده را می توان به شرایط واقعی اعمال کرد

آیا می دانستید که می توانید تکنیک های دفاع شخصی را که در باشگاه می آموزید در زندگی واقعی خود نیز بکار ببرید؟  اگر دختر یا پسرتان تصمیم گرفته است که زمانی از وقت خود را صرف آموزش هنرهای رزمی کند بهتر است بدانید که یک مهارت حیاتی در زندگی است و ممکن است روزی باعث نجات زندگی او (یا حتی خودتان) شود. پس ایمنی چیزی است که هرگز نباید آن را نادیده بگیریم، حتی اگر در امن ترین جای دنیا نیز باشیم.


تمرین روزانه برای بدن بهتر از هرگز تمرین نکردن است

شاید شما متوجه شده باشید که باشگاه هنرهای رزمی تبدیل به خانه دوم خیلی از رزمی کاران شده است چراکه هر روز در آنجا آموزش دیده و به تمرین کردن مشغول هستند. بدن ما برای شیوه زندگی آرام ساخته نشده است و در صورت گذراندن وقت در چنین سبکی ممکن است که در دراز مدت منجر به آسیب بدن مان شود. علاوه براین، تمرینات منظم هنرهای رزمی باعث می شود که دختر یا پسر شما فعال نگه داشته شده و همچنین به او کمک خواهد کرد که از دو جنبه فیزیکی و ذهنی ارتقا یابد. علاوه براین، هنرهای رزمی می توانند سیستم ایمنی بدن را بهبود بخشیده و آنها را قادر می سازد که در بهترین وضعیت خود باشند.


می توانید یک روز بد را در باشگاه از یاد ببرید

این  دلیل می تواند نشان دهد که چرا دختر یا پسر شما تمرین بسیار زیادی دارد. به غیر از اندروفینی که در هنرهای رزمی می گیرید می تواند قدرت شما را بهبود داده، باعث افزایش خلق و خو و کاهش استرس تان شود. بنابراین، اگر متوجه شدید که فرزندتان بیش از حد معمول تمرین می کند می تواند نشانه این باشد که استرس ها و مشکلاتی را که در خانه یا محیط مدرسه با آنها درگیر است را به کمک هنرهای رزمی فراموش می کند.


تمرین هنرهای رزمی باعث ایجاد قدرت ذهنی و نظم و انضباط می شود

همانطور که قبلا به آن اشاره کردیم هنرهای رزمی می تواند باعث شود که فرزند تان از داخل و بیرون احساس قدرت کرده و قوی تر شود.  بنابراین ظرفیت تمرینی آنها را سریع پایین نیاورید و فرض کنید که آموزش برای آنها مناسب نیست. هنرهای رزمی به سطح تجربه و آمادگی فرد بستگی دارد. مبتدیان به سادگی قادر به تکمیل تمرینات خود هستند و می توانند پس از آماده شدن شدت آن را افزایش دهند. آنها بدن خود را بهتر درک می کنند و مطمئن هستیم که آنها نیز یاد خواهند گرفت به زبان بدن خود گوش دهند و زمانی که به استراحت نیاز دارند استراحت کنند.
علاوه براین، هنرهای رزمی باعث تقویت و رشد ذهن کودکان و نوجوانان خواهد شد. در نگاه اول ممکن است یک نزاع تند و تیز به نظر برسد بخصوص زمانیکه در حال مبارزه کردن هستند، اما به ما اعتماد کنید و مطمئن باشید پسر یا دختر شما از این سفر لذت برده و احتمالا در زندگی او نیز تاثیر مثبتی خواهد گذاشت.

 

برچسپ ها :
هنرهای رزمی رزمی کار
پست های مشابه
ارسال نظر
Captcha