سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

چگونه در یک مبارزه خیابانی برنده شویم؟

چگونه در یک مبارزه خیابانی برنده شویم؟
تاریخ ارسال:۱۳۹۷/۷/۱۴ بازدید کنندگان:۳۷۳۵ نویسنده:سامان موسوی

 

 

هرگز نباید سعی کنید که در خیابان از ابزارهای فیزیکی برای حل مشکل با کسی استفاده کنید. اولین چیزی که باید انجام دهید این است که سعی کنید همه مسائل را رفع کرده و مشکلات را با حرف زدن کم کنید. با این حال، اگر خود را در موقعیتی یافتید که باید از خود دفاع کنید مهم است که درک درستی از روش های مبارزه در خیابان برای حفظ امنیت خود داشته باشید. اگر سعی کنید برای جلوگیری از نزاع ها چگونه از خود دفاع کنید و از تکنیک ها و تاکتیک های مناسب هنرهای رزمی برای شکست حریف خود استفاده کنید می توانید احساس امنیت و اعتماد به نفس پیدا کرده و از خود دفاع کنید.


همیشه در امنیت باشید

 

مبارزه خیابانی


اگرچه ممکن است نتوانید انتخاب کنید که در کجا مبارزه کنید اما چیزهایی وجود دارند که می توانید از آنها برای افزایش امنیت خود استفاده کنید. اجتناب از مبارزه در وسط خیابان یا پیاده روهای سخت، بتنی یا مکان هایی که با لبه های تیز یا سخت پوشیده شده اند.
•    اگر مهاجم از یک سلاح مانند چاقو یا لوله استفاده می کند باید سعی کنید که از آنجا فرار کرده و خود را دور کنید.
•    گاهی اوقات دفاع از خود و حفظ خود بدان معنی است که مجبور به زنده ماندن شوید.


به نقاط نرم حریف تان آسیب برسانید

 

دفاع شخصی


حمله به مناطقی مانند چهره، گیجگاه، گلو، کلیه ها و شبکه خورشیدی می تواند حریف تان را از پا درآورد. همچنین می توان از خراشیدن، گاز گرفتن، چنگ زدن، تف کردن، کشیدن مو و ضربه به چشم استفاده کرد. شما دارید با یک متجاوز و خشونتگر مبارزه می کنید نه در یک رینگ مسابقه و با قوانین خاص. برای اطمینان از امنیت خود، از هر چیزی که می خواهید استفاده کنید. از گول زدن چشم ها و ضربه به گلو برای محافظت از خود استفاده کنید.
•    ضربه زدن به بینی موجب می شود چشم ها تیره شده و باعث درد شود و در نهایت حریف از پای درآید.


به پاهایش حمله کنید

 

دفاع از خود


ضربه به سمت ساعد، مچ پا، زانو، ران و غیره می تواند راه خوبی برای از کار انداختن حریف باشد. اهداف بالاتر از زانو یا کمر می توانند منجر به گرفته شدن پایتان شوند. اگر یک شی مانند چوب یا لوله دارید می توانید از آنها برای ضربه به پای حریف استفاده کنید.  اگر حریف قادر به راه رفتن و یا دنبال کردن تان نیست می توانید بدون ادامه دادن به مبارزه از آن موقعیت خارج شوید.


به حریف تان از پشت ضربه بزنید

 

مبارزات خیابانی


حمله از پشت به دلیل اینکه غیر قابل دیدن است در یک مبارزه خیابانی کاری خطرناک می باشد. شما با انجام این کار فردی بزدل و نامرد نیستید چراکه دارید از جان خودتان محافظت می کنید. سعی کنید از حرکات جانبی و دایره وار برای رفتن به پشت حریف استفاده کنید.


سر حریف تان را سریع و سخت مورد هدف قرار دهید

 

ضربه به سر


پیشانی خود را به محل بینی و صورت تان پایین بیاورید. یک ضربه به سر به راحتی می تواند حریف را از پای درآورده و یا اینکه یکی از استخوان های صورت او را بشکند. با قسمت بالایی سرتان به حریف ضربه بزنید. سعی کنید قسمت هایی مانند چشم، بینی یا دهان حریف را مورد هدف قرار دهید.


یاد بگیرید که چگونه گلاویز شوید

 

گلاویز شدن


با یک گلاویز شدن خوب می توانید خود را نجات دهید، حتی اگر حریف از شما بزرگتر و قوی تر باشد. سبک های محبوب گلاویز شدن شامل جوجیتسو برزیلی ، سامبو و کشتی است. یاد بگیرید که چگونه این کار را یاد گرفته و حریف تان را تا آستانه خفگی پیش ببرید تا مبارزه زود به پایان برسد. کنترل موقعیت زمانی که مبارزه بر روی زمین منتقل می شود بسیار مهم است. 

برچسپ ها :
دفاع شخصی مبارزات خیابانی
پست های مشابه
ارسال نظر
Captcha