سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

چگونه کونگ فو را به سرعت یاد بگیریم؟

چگونه کونگ فو را به سرعت یاد بگیریم؟
تاریخ ارسال:۱۳۹۵/۱/۲۲ بازدید کنندگان:۲۰۷۲۱ نویسنده:سامان موسوی

کونگ فو خیلی بیشتر از دفاع شخصی است، کونگ فو خود یک نوع هنر است. شما با تمرین کونگ فو، قادر به بهبود سلامت کلی بدن، اعتماد به نفس و انعطاف پذیری خود خواهید بود. استادان کونگ فو دهه ها تمرین کردند تا توانستند در آن به درجه استادی برسند. با این حال، شما می توانید با داشتن پشتکار و فداکاری، اصول کونگ فو را به سرعت یاد بگیرید. قبل از شروع یادگیری کونگ فو مطمئن شوید که برای این رشته مناسب هستید. با استفاده از راهنمایی های زیر می توانید سریع تر به یادگیری کونگ فو پرداخته و جنبه های مختلف آن را به طور هوشمندانه ای با هم ترکیب کنید.1- ورزش و تناسب اندام قبل از یادگیری سریع، از آنجا که سطح استقامت در هنگام انجام حرکات اساسی کونگ فو بسیار مهم است.

 

کونگ فو


پیاده روی و یوگا را برای رسیدن به شفافیت ذهنی و تمرینات وزن بدن مانند خم شدن زانو، دراز و نشست و حرکات شنا را انجام دهید. تکنیک های اساسی تنفس و مدیتیشن را یاد بگیرید. انجام صحیح تنفس عمیق تاثیر زیادی در هنرهای رزمی دارد و یادگیری آن ضروری است.


2- تمرکز بر روی سبک خاص کونگ فو

 

آموزش کونگ فو


برسی کنید که سبک های شمالی یا جنوبی و یا تکنیک های سخت و یا نرم کدامیک برای شما مناسب تر هستند. کونگ فو ترکیبی از مشت و لگد برای دفاع از خود با استفاده از انرژی داخلی به منظور جلب قدرت می باشد. سعی کنید که حرکات عمومی و اساسی کونگ فو مانند موضع اسب سواری، ضربات تیز، ضربه های جانبی و قلاب کردن مشت را یاد بگیرید.


3- تحقیق و پیدا کردن آموزش ساده کونگ فو

 

تکنیک های کونگ فو


یک فضای آموزشی در جلو تلویزیون یا کامپیوتر خود ایجاد کنید. شما می توانید ویدیوهای آموزشی کونگ فو را که ضربات اساسی و مشت ها را نشان می دهند مشاهده کنید. می توانید جلو آینه رفته و 100 ضربه بزنید و جزئیات هر کدام را برسی کنید. می توانید از یک کورنومتر برای اندازه گیری زمان استفاده کنید. شما همچنین می توانید ویدیوهای آموزش کونگ فو را از سایت ژیار آنلاین تهیه فرمایید.


4- تمرین حرکات خود بر روی یک کیسه بوکس سنگین

 

تمرین کونگ فو


اصول اولیه کونگ فو را می توانید در عرض چند هفته یاد بگیرید اما هر کدام از آنها نیازمند صدها بار تکرار برای یادگیری و مسلط شدن بر این حرکات هستند. برای مثال Al Case در این مورد می گوید: شما می توانید کونگ فو را در چند هفته یاد بگیرید اما باید ساعت ها زمان خود را برای درک آنها در طول روز انجام دهید.


5- اگر می خواهید کونگ فو را یاد بگیرید باید هر روز تمرکز خود را بیشتر کنید

 

یادگیری کونگ فو


توجه کنید با کمک یک معلم کونگ فو پس از چند هفته از یک فرم مناسب برخوردار خواهید شد. برای پیدا کردن یک مربی خوب و با سابقه با قیمت مناسب با دیگران مشورت کرده و به تحقیق بپردازید. یادگیری کونگ فو نیازمند نظم و انضباط زیادی می باشد به همین دلیل برای تسلط بر این هنر باستانی سعی کنید که تمرکز خود را بر روی انجام صحیح تمرینات منعطف کنید.


 

برچسب ها: آموزش کونگ فو کونگ فو
پست های مشابه
ارسال نظر
Captcha