سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

چگونه خودمان هنرهای رزمی را یاد بگیریم؟

چگونه خودمان هنرهای رزمی را یاد بگیریم؟
تاریخ ارسال:۱۳۹۵/۶/۱۶ بازدید کنندگان:۱۳۰۳ نویسنده:سامان موسوی

یادگیری هنرهای رزمی برای ذهن و بدن مفید است. بسته به جایی که در آن زندگی می کنید ممکن است پیدا کردن یک باشگاه ورزشی مشکل باشد چه برسد به پرداخت شهریه کلاس ها. هیچ چیز نمی تواند جایگزین یادگیری و کسب تجربه زیر نظر یک مربی حرفه ای شود، با این حال چند گذینه برای کسانی که می خواهند در خانه تمرین کنند موجود می باشد. در ادامه این مقاله از سایت ژیار آنلاین قصد داریم نحوه یادگیری هنرهای رزمی را در خانه به شما آموزش دهیم.


فکر کردن در مورد اینکه چرا می خواهید هنرهای رزمی را یاد بگیرید

 

هنرهای رزمی


مردم یادگیری هنرهای رزمی را به دلایل مختلفی شروع می کنند. ممکن است که احساس کنید که بدن تان از فرم انداخته شده باشد یا قدرت و نیروی کافی ندارید.


•    هنرهای رزمی، یک راه خوب برای افزایش احترام شخصی می باشد. هنگامی که شروع به تمرین می کنید باید بهتر خودتان را درک کنید. این باعث افزایش درک و احترام به دیگران خواهد شد.
•    هنرهای رزمی کمک می کنند که ضعف های خود را پیدا کرده و بر آنها غلبه کنید. در عین حال، هنرهای رزمی توانمندی های شما را به چالش می کشند.


تحقیق در مورد هنرهای رزمی مختلف

 

سبک های رزمی


قبل از اینکه شروع به لگد و مشت زدن به در و دیوار خانه بکنید در مورد هنرهای رزمی تحقیقاتی را انجام دهید. شما نباید آنچه که محبوب است را انتخاب کنید، بلکه باید هنر رزمی را که به آن علاقه مند هستید انتخاب کنید.


•    انواع مختلف هنرهای رزمی وجود دارد. سبک های سخت که بر روی نیرو تمرکز می کنند و سبک های نرم که بر روی استفاده از انرژی تمرکز می کنند.
•    یکی دیگر از مزایای تحقیق در مورد هنرهای رزمی، افزایش دانش خود در مورد سبک های مختلف مبارزه می باشد. داشتن دانش اولیه نسبت به دیگر سبک ها می تواند به پیشرفت شما کمک کند.


انتخاب سبکی که مناسب شما است

 

آموزش هنرهای رزمی


بعضی از سبک های رزمی بر روی قدرت تمرکز می کنند و برخی دیگر بر روی چابکی. در مورد چیزی که می خواهید با انجام دادن هنرهای رزمی بدست آورید فکر کنید و سبکی را انتخاب کنید که بتواند شما را به هدف تان برساند.


•    اگر می خواهید یک هنر رزمی سنتی را انتخاب کنید، کونگ فو و آیکیدو گزینه مناسبی هستند. هنرهای رزمی سنتی تاکید زیادی بر روی فلسفه پشت هنر رزمی دارند.
•    اگر پاهای بلندی دارید، ممکن است تکواندو برای شما مناسب باشد. اگر کوتاه قد هستید می توانید جوجیتسو را انتخاب کنید.
•    نمی توان گفت که کدام سبک از هنرهای رزمی نسبت به همه برتری دارد، هر کدام دارای مزایای و معایب خاص خود هستند. به همین دلیل تلاش کنید تا نیازهای خود را پیدا کرده و مناسب ترین سبک را برای خود انتخاب کنید.


اینکه چقدر زمان می توانید به تمرین کردن اختصاص دهید را بررسی کنید

 

تمرین هنرهای رزمی


تمرین هنرهای رزمی صرف نظر از سبکی که انتخاب می کنید نیازمند از خود گذشتگی می باشد. با این حال، برخی از هنرهای رزمی نسبت به بقیه نیازمند کار و تلاش بیشتری هستد.


•    اگر شما هنر رزمی مثل Capoeira که ترکیبی از رقص و مبارزه است را انتخاب کنید انتظار می رود که زمان قابل توجهی را به یادگیری حرکات پیچیده اختصاص دهید.
•    بعضی از هنرهای رزمی مانند بوکس و جیت کاندو بر اساس بهره وری در حرکات و سادگی بنا شده اند. منابع بیشتری برای یادگیری هنرهای رزمی وجود دارد.


یافتن موادی که به آموزش شما کمک کنند

 

آموزش هنرهای رزمی


هنگامی که می دانید چه چیزی می خواهید مطالعه کنید، منابع و تجهیزاتی که در طول این راه می توانند به شما کمک کنند را پیدا کنید. می توانید از کتاب ها یا ویدیوهای آموزشی برای درک بهتر آن استفاده کنید.


•    اگر می خواهید چیزهای بیشتری در تمرین کردن تنهایی خود بدست آورید بهتر است که یک کیسه سنگین تهیه کنید.
•    کلاس های زیادی وجود دارند که به صورت آنلاین مشغول تبلیغات در مورد کلاس خود هستند.
•    به شما پیشنهاد می کنیم که ویدیوهای آموزش هنرهای رزمی را از سایت ژیار آنلاین تهیه کنید.
 

برچسب ها: آموزش هنرهای رزمی سبک های هنر های رزمی
پست های مشابه
ارسال نظر
Captcha