سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

نحوه آموزش هنرهای رزمی به خودتان

نحوه آموزش هنرهای رزمی به خودتان
تاریخ ارسال:۱۳۹۶/۸/۲۰ بازدید کنندگان:۸۳۹۲ نویسنده:سامان موسوی

 

 

یادگیری هنرهای رزمی برای بدن و ذهن خوب است. بسته به جایی که در آن زندگی می کنید پیدا کردن کلاس آموزش هنرهای رزمی می تواند مشکل باشد. هیچ چیز نمی تواند جایگزین آموزش زیر نظر یک مربی با تجربه شود، اما با این حال، بعضی اوقات شرایطی پیش می آید که انتخاب های زیادی ندارید.


در مورد اینکه می خواهید کدام هنر رزمی را یاد بگیرید فکر کنید

 

هنرهای رزمی


مردم به دلایل زیادی یادگیری هنرهای رزمی را شروع می کنند. هنرهای رزمی راهی خوب برای افزایش احترام به خود می باشد. زمانیکه شروع به تمرین آن می کنید درک بهتری از خود خواهید داشت. این کار به شما کمک می کند که بیشتر از قبل به خود احترام بگذارید.
-    هنرهای رزمی به شما کمک می کنند که نقطه ضعف های خود را یافته و بر آنها غلبه کنید. این کار باعث به چالش کشیدن توانمندی های شما خواهد شد.

 

در مورد انواع هنرهای رزمی تحقیق کنید

 

آموزش هنرهای رزمی


قبل از لگد زدن به درخت ها و کوبیدن مشت به دیوار در مورد هنرهای رزمی تحقیق کنید. به یاد داشته باشید که نباید هنر رزمی که در آن زمان محبوب است را انتخاب کنید، بلکه هنر رزمی را انتخاب کنید که به آن علاقه دارید.
-    انواع مختلف هنرهای رزمی وجود دارند، سبک هایی وجود دارند که بیشتر بر روی نیروی جسمانی تاکید می کنند و سبک هایی دیگر بر روی دستکاری انرژی و نیروی ذهن.
-    یکی دیگر از مزایای تحقیق در مورد هنرهای رزمی این است که اطلاعات خود در مورد انواع سبک های مبارزه را افزایش خواهید داد. اگر می خواهید یک هنرمند رزمی باشید بهتر است که دانشی حرفه ای از دیگر سبک ها را نیز داشته باشید.


انتخاب سبکی که مناسب شما است

 

سبک های رزمی


بعضی از سبک ها به قدرت و چابکی نیاز دارند. در مورد ویژگی هایی که دارید و آنچه که می خواهید به عنوان یک هنرمند رزمی پرورش دهید، فکر کنید. اگر می خواهید هنرهای رزمی سنتی را کار کنید به کونگ فو یا آیکیدو نگاهی بیاندازید. هنرهای سنتی تمایل زیادی به فلسفه هنرهای رزمی دارند.
-    اگر پاهایتان دراز است ممکن است که تکواندو برایتان مناسب باشد چراکه بیشتر بر روی لگد زدن تاکید دارد.
-    اگر چهار شانه هستید نگاهی به جیوجیتسو بیاندازید.


مدت زمانی که می توانید تمرین کنید را مشخص کنید

 

آموزش رزمی


یادگیری هنرهای رزمی مستلزم داشتن تمرینات زیاد می باشد. هر چند که بعضی از رشته های رزمی نسبت به دیگر رشته ها نیازمند زمان بیشتری برای تمرین کردن می باشند.
-    اگر هنری مانند کاپوئرا را که ترکیبی از رقص و مبارزه است را انتخاب کنید انتظار می رود که زمان زیادی را صرف یادگیری حرکات پیچیده کنید.
-    دیگر هنرها مانند بوکس و جیت کان دو بر روی بازده حرکت و سادگی ساخته شده اند


یافتن چیزهایی که می توانند به آموزش شما کمک کنند

 

مقالات رزمی


هنگامیکه دریافتید که می خواهید چه چیزی یاد بگیرید سعی کنید که از کتاب ها، مقالات و دیگر ابزارهای آموزشی برای یادگیری هنرهای رزمی استفاده کنید. با یک جستجوی ساده می توانید کتاب و مقالات زیادی را در اینترنت بیابید. همچنین ویدیوهای آموزشی را نیز می توانید در سایت یوتیوپ پیدا کنید.
•    داشتن یک کیسه بوکس در خانه می تواند ابزار خوبی برای تمرین شما به حساب آید.
•    باشگاه های زیادی وجود دارند که به تبلیغ آموزش هنرهای رزمی می پردازند، قبل از ثبت نام در هر کدام از کلاس ها سعی کنید در مورد اعتبار آن تحقیق کرده و ببینید که مربی آن مدرک مربی گری دارد یا نه.


نکات مهم

-    هر هفته اهداف خود را تعیین کنید و همچنین تمرینات خود را هفته به هفته افزایش دهید.
-    اگر شروع به یادگیری هنرهای رزمی کردید در روز اول خودتان به تنهایی تمرین نکنید.
-    بهترین راه برای یادگیری هنرهای رزمی رفتن به کلاس و آموزش زیر نظر یک مربی حرفه ای می باشد. هر چند که می توانید برخی از حرکات اساسی را خودتان با استفاده از ویدیو یاد بگیرید اما اگر می خواهید یک رزمی کار واقعی شوید باید حتما به کلاس هنرهای رزمی بروید.
-    تمرین کردن بهترین چیز است. سعی کنید هر روز حداقل 30 دقیقه به تمرین بپردازید.
-    وقتی که خسته هستید تمرین نکنید.
-    هنرهای رزمی طبیعتا خطرناک هستند، در هنگام مبارزه یا تمرین، همیشه مودب یا ایمن باشید.

برچسب ها: هنرهای رزمی
پست های مشابه
ارسال نظر
Captcha