سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

انواع مختلف فیتنس هنرهای رزمی

انواع مختلف فیتنس هنرهای رزمی
تاریخ ارسال:۱۳۹۴/۵/۲۹ بازدید کنندگان:۲۲۵۶ نویسنده:آشتی مولائی

انواع مختلف فیتنس هنرهای رزمی


از هنرهای رزمی به عنوان یک فعالیت برای بهبود تناسب اندام و هوشیاری روح استفاده می شود. مبدا بیشتر هنرهای رزمی از فرهنگ های شرقی بوده است. آن سبک ها به دو نوع ساده و سخت هنرهای مبارزه ای تقسیم شده اند. برنامه های فیتنس هنرهای رزمی شامل کاراته، کونگ فو، موی تای بوکسینگ، آیکیدو و سبک های هنرهای رزمی ترکیبی ( MMA) مدرن هستند.

 

 

هنرهای رزمی سبک ساده بر روی تکنیک های پرتاب کردن و قفل کردن تمرکز دارند. آن ها به عنوان برنامه های دفاعی شناخته شده اند. سبک های هاپکیدو و آیکیدو به عنوان هنرهای رزمی سنتی شناخته شده اند. از آن سبک ها برای دفاع در برابر حملات ضربتی و دفاعی استفاده می شود. هنرجویان از نیروی خودشان برای حمله  به حریف استفاده می کنند. تمرین هر دوی آن سبک ها به صورت تکنیک های پرتابی، قفل کردن و سابمیشن است و برای به مغلوب درآوردن حریف کاربرد دارند.

 

 

برنامه ی فیتنس هنرهای رزمی گلاویزی بر روی تعادل، واکنش، تکنیک های نفوذ کلی و قدرت مرکزی بدن تاکید دارند. از ناحیه ی قدرت مرکزی بدن برای پرتاب کردن مهاجمان استفاده می شود. هنرمند هنرهای رزمی با داشتن قدرت مرکزی بدن ویژه و تعادل مناسب می تواند به آسانی به موقعیت های عالی برود و تکنیک های قفل کردن و پرتاب کردن را انجام دهد.

 

 

جودو شکل دیگری از هنرهای رزمی سبک پرتابی است و از کشور ژاپن نشات گرفته است. از روش های فیتنس جودو در بسیاری از روش های گلاویز شدن استفاده می شود. سبک جودو برای اولین بار در بازی های المپیک توکیو در سال 1964 به بازی های المپیک وارد شد.

 

 

هنرهای رزمی سبک ضربه ای شامل کاراته، موی تای بوکسینگ،  تکواندو و کونگ فو هستند. آن سبک ها بر روی حرکات دفاعی و تهاجمی تاکید دارند و برای حمله به دشمن از طریق تکینک های تن به تن به کار می روند. هنرهای رزمی سبک سخت برای ایجاد قدرت ، سرعت و استقامت طراحی شده اند. در سبک های سخت از مشت، لگد، حرکات کششی و تمرینات استقامتی استفاده می شود.

 

 

فرهنگ هنرهای رزمی شامل تمرکزات ویژه ای بر روی آگاهی معنوی و روحی است. Chi( چی ) مطالعه ی قدرت درونی بدن انسان است. همه ی انسان ها به انرژی یا چی برای بهتر کار کردن نیاز دارند. هنرهای رزمی آسیایی، توجه ویژه ای به انرژی درونی دارند.

 

 

آموزش چی( Chi ) به آرام سازی هنرجو می پردازد و برای بیشتر کردن انرژی مقرر شده است. بسیاری از هنرهای رزمی با عناصر چی ترکیب شده اند. در آموزش چی به 15 دقیقه تمرکز و تمرینات آرام سازی عمیق نیاز است. هنرمند هنرهای رزمی با آموزش چی به تمرکز بیشتر برای استفاده از انرژی در ناحیه های بدن خواهد رسید.

 

هنرهای رزمی

برچسب ها: آموزش هنرهای رزمی انواع ضربات در هنرهای رزمی تناسب اندام سبک های هنر های رزمی قفل کردن هنر های رزمی هنرهای رزمی آسیایی
پست های مشابه
ارسال نظر
Captcha