سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

داستان موفقیت آمیز کاهش وزن- قسمت دوم

داستان موفقیت آمیز کاهش وزن- قسمت دوم
تاریخ ارسال:۱۳۹۴/۴/۲۱ بازدید کنندگان:۶۳۷ نویسنده:قاسم نژاد
  • وزن قبلی: 172 کیلوگرم

 

  • وزن فعلی: 90 کیلوگرم

 

کریستینا وقتی در دبیرستان بود، نهار خانگی معمولی نمی خورد، بلکه از رستوران مادرش پیتزا می خورد. کریستینا می گوید: "مامانم هر روز با پیک برایم غذا می فرستاد". وقتی او 15 ساله شد و قدش به 160 رسید، وزنش 172 کیلوگرم بود.

 

تغییر


کریستینا در سال 2003 به همراه گروه سرود مدرسه اش به مسافرت ایتالیا رفت. اما یک هفته مجبور شد روز را در رختخواب بگذراند، در حالی که همکلاسی هایش به روم سفر کردند. او می گوید: "من خیلی سنگین بودم و از حرکت کردن خسته شدم". کریستینا تحقیر شده بود اما به طور مصمم تصمیم گرفت هرگز دوباره اجازه ندهد وزنش توانایی هایش را محدود کند و مانع کارهای مورد علاقه اش شود.

 

سبک زندگی


کریستینا وقتی از سفر بازگشت، شروع به تمرین ویدئو های آیروبیک قدیمی مامانش کرد و چند بار در هفته تمرین می کرد و بلافاصله برای استفاده از دستگاه های کاهش وزن به باشگاه پیوست. او از کم تحرکی (همه کارها را با ماشین کردن) خداحافظی کرد و در طول هفت ماه آینده حدود 22 کیلوگرم وزن کم کرد. کریستینا طی شش سال با خودداری از غذاهای فست فود و دنبال کردن روال باشگاه، پیوسته وزن کم کرد. (تقریبا 58 کیلوگرم دیگر). پیشرفتش در سال 2009 متوقف شد، وقتی که او همسر آینده اش را ملاقات کرد. آنها اغلب بیرون غذا می خوردند و کریستینا 27 کیلوگرم دیگر اضافه وزن پیدا کرد.

 


در سال 2011، یک صفحه ی فیس بوک درست کرد و به برنامه ی کاهش وزن قبلی اش برگشت. اوعکس هایی از پیشرفت خودش را می فرستاد و جریانی از پشتیبانی جامعه ی آنلاین به دست آورد. او می گوید: حتی افرادی که اصلا نمی شناختم، با من همراه بودند. او وزنی را که دوباره به دست آورده بود، از دست داد و به یک فرد شاد و فعال با وزن 90 کیلوگرم تبدیل شد.

 

پاداش و نتیجه ی تغییر


اکنون صفحه ی فیس بوک کریستینا 750 طرفدار (follower) دارد. اگرچه هنوز برای کاهش 18 کیلوی دیگر کار می کند و روزی وارد مسابقات بدنسازی می شود، ظاهرا تغییرات قابل توجهی داشته است. او می گوید: واقعا غافلگیر شده ام. قبلا دختر خنده دار و چاق و چله ای بودم که همه مسخره ام می کردند، اما حالا مردم تحسینم می کنند و بهم احترام می گذارند. این برایم افتخار بزرگی است.

 

توصیه های من برای کاهش وزن

 

  • آماده باشید: هنگام بیرون رفتن، با خودم نهار یا اسنک سالمی را برمی دارم، بنابراین  موقعی که با وسوسه روبه رو می شوم، جایگزین های خوبی دارم.

 

  • تمرینات سخت انجام دهید و وزنه های سنگین بردارید: ورزش مورد علاقه ی من اسکات است. وزن من به 220 کیلو رسید. وقتی وزنه های سنگین برمی داشتم، احساس قدرت می کردم.

 

  • دوست و همراه خوب داشته باشید: دوستان قدیمی ام به من در انجام بهترین کاری که به صلاحم باشد، کمک نکردند. اما حالا دوستانی دارم که مرا حمایت می کنند و می دانند که من واقعا کی هستم.
برچسب ها: رژیم غذایی کاهش وزن
پست های مشابه
ارسال نظر
Captcha