سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

نکاتی که باعث می شوند رژیم غذایی تان موثرتر عمل کند

نکاتی که باعث می شوند رژیم غذایی تان موثرتر عمل کند
تاریخ ارسال:۱۳۹۶/۵/۳۰ بازدید کنندگان:۱۵۸۹ نویسنده:سامان موسوی

 

 

در چند دهه اخیر به دلیل ماشینی شدن زندگی، عدم تحرک مورد نیاز و استفاده از فست فودها موجب شده است که رژیم غذایی نا مناسب شیوع پیدا کند. بالا رفتن وزن باعث افزایش مشکلات مربوط به سلامتی و همچنین زیبایی خواهد شد. به همین جهت افراد چاق معمولا همیشه برای کاهش وزن خود در حال تلاش کردن هستند. انتخاب رژیم غذایی مناسب و راهکارهای دقیق می توانند تاثیر زیادی در کاهش وزن داشته باشند. در ادامه این مقاله قصد داریم به بررسی نکاتی بپردازیم که با رعایت آنها رژیم غذایی تان موثرتر عمل کند.


داشتن برنامه خوب

در صورتی که چاق باشید جهت کاهش وزن با چالش های متفاوتی روبرو خواهید شد. به همین جهت داشتن یک برنامه مناسب و منسجم زیر نظر یک پزشک می تواند روند کاهش وزن را برایتان آسان تر کند.


خوردن صبحانه کامل

افرادی که صبح ها مواد غذایی بیشتری نسبت به شب ها می خورند معمولا روند افزایش وزن کمتری دارند. بر اساس تحقیقات انجام شده مشخص شده است که شروع شروع روز با صبحانه ای که پروتئین بالایی دارد بخصوص مواد غذایی گرم و جامد کمک زیادی به شما می کند که در طول روز کمتر دچار گرسنگی شوید و درنتیجه غذای کمتری بخورید.  به عنوان مثال 25 گرم پروتئین حدود 300 تا 400 کالری را افزایش خواهد داد.


پیش از خوردن، از غذایتان عکس بگیرید

عکس گرفتن از غذای خود می تواند به شما کمک کند تا کمی بیشتر درباره بشقاب غذایتان فکر کنید و بتوانید مواد غذایی سالم تری را جایگزین آن کنید.


نصب اپلیکیشن کاهش وزن بر روی گوشی خود

نصب یک اپلیکیشن کاهش وزن به شما کمک می کند که انگیزه کافی برای ادامه کار را بدست آورید. اما باید به یاد داشته باشید که با خودتان صادق باشید و صادقانه میزان کالری دریافتی در طول روز را در آن وارد کنید. تعدادی از اپلیکیشن ها میزان کالری سوزانده شده بوسیله بدن را هم محاسبه می کند که قادر است جهت کاهش وزن مجموعه کامل تر و مفیدتری باشد. به یاد داشته باشید در صورتی که پس از حدود 6 ماه از رژیم غذایی تان نتیجه مناسبی دریافت نکردید با پزشک خود مشورت کرده و یک رژیم غذایی مناسب تری را انتخاب کنید.
 

برچسپ ها :
تناسب اندام چربی سوزی رژیم غذایی سوزاندن چربی کاهش وزن
پست های مشابه
ارسال نظر
Captcha