سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

پنج تمرین طلایی برای رزمی کاران

پنج تمرین طلایی برای رزمی کاران
تاریخ ارسال:۱۳۹۵/۱۱/۱۷ بازدید کنندگان:۲۰۶۷۸ نویسنده:سامان موسوی

می خواهید تمریناتی انجام دهید که به پیشرفت شما در رشته رزمی تان کمک کنند؟ نمی دانید چه تمریناتی انجام دهید؟ در این پست از وبسایت ژیار آنلاین قصد داریم به برسی 5 تمرین عالی جهت پیشرفت شما در هنرهای رزمی بپردازیم.


تمرین اول- دویدن معمولی

 

تمرین دواولین تمرینی که به شما پیشنهاد می کنیم دویدن به صورت معمولی می باشد. شما می توانید در هوای آزاد، در کنار دریا، در سالن، در پارک یا هر جای دیگر به مدت 45 تا 60 دقیقه بدوید تا حجم شش هایتان افزایش پیدا کند. دویدن در حالتی که بدن ریلکس است فشار زیادی را به شما وارد نمی کند و بسیار مفید نیز می باشد. برای اینکه فشار تمرینی تان را افزایش دهید می توانید قسمتی از مسیر را با 50 درصد از سرعت خود دویده و قسمت دیگر را با 100 درصد سرعت خود بدوید.


تمرین دوم- طناب زدن

 

طناب بازی


طناب زدن دومین تمرینی است که به شما پیشنهاد می کنیم برای افرایش توانایی و استقامت خود آن را انجام دهید. سعی کنید هر روز به مدت 20 دقیقه طناب بزنید. برای اینکه از طناب زدن خسته نشده و در آن تنوع ایجاد کنید می توانید مدل های مختلف طناب زنی را امتحان کنید.


تمرین سوم- سایه زنی

 

تمرین هنرهای رزمی


سومین تمرینی که به رزمی کاران پیشنهاد می کنیم تمرین سایه زنی می باشد. شما می توانید تکنیک های دست و پای خود را با سرعت بالا و بدون اینکه قدرت زیادی اعمال کنید در 3 ست کوتاه و به صورت متوالی انجام دهید. پس از اینکه چند ثانیه استراحت کردید 3 ست متوالی بعدی را نیز با نهایت سرعت تان سایه زنی کنید.


تمرین چهارم- کیسه زدن

 

تمرین با کیسه بوکسچهارمین تمرین مفید برای رزمی کاران کیسه زدن می باشد. شما می توانید با 1.5 الی 2 دقیقه با چند ثانیه استراحت بین ست ها به صورت متوالی این تمرین را انجام دهید. برای انجام این تمرین هر آنچه در توانتان است را برای داشتن سرعت و 90 درصد قدرت پیاده کرده ضرباتی قدرتی- سرعتی به کیسه بزنید.


تمرین پنجم- شبیه سازی کردن

 

تمرین هنرهای رزمی

 

در هر رشته رزمی که در حال فعالیت هستید می توانید در هنگام تمرینات شرایط مسابقه تان را شبیه سازی کنید. برای انجام این کار، زمان مبارزه را با احتساب وقت های اضافه ای که بعضی اوقات داورها در نظر می گیرند و همچنین سرسخت ترین حریفی که می توانید تصور کنید برای خودتان شبیه سازی کنید.


در صورتی که این 5 تمرین را به مدت دو ماه به صورت مرتب انجام دهید پس از آن تاثیرات باور نکردنی این تمرینات را بر روی خود احساس خواهید کرد.

برچسب ها: پرش طناب کیسه بوکس تمرینات کششی
پست های مشابه
ارسال نظر
Captcha