سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

تمریناتی که بدن شما را متحول می کنند

تمریناتی که بدن شما را متحول می کنند
تاریخ ارسال:۱۳۹۵/۵/۲۸ بازدید کنندگان:۵۱۲ نویسنده:سامان موسوی


آیا شما به دنبال ورزش هایی هستید که بتوانید به وسیله آن ها بدن خود را تغییر دهید؟  تمرینات خوبی وجود دارند که می توانند به شما کمک کنند تا به تناسب اندام برسید. این تمرینات آسان بوده و همزمان با تقویت بدن تان کالری های اضافی را نیز خواهند سوزاند. اما به خاطر داشته باشید که صرف انجام این ورزش ها برای رسیدن به تناسب اندام کافی نیست، شما باید همراه آنها یک برنامه رژیمی خوب و سالم داشته باشید.


تمرین طناب زدن

 

طناب بازی


طناب زدن یکی از تمرینات ارزان و قابل حملی می باشد که می توانید آن را در هر جایی که دوست داشته باشید انجام دهید. میزان کالری که در این تمرین سوزانده می شود بیشتر از هر تمرین دیگری می باشد. علاوه بر این، طناب زدن یک ورزش سرگرم کننده و مناسب می باشد.


اسکات

 

اسکات


اسکات یکی از تمرینات قدرتمنی می باشد که به تقویت ماهیچه سرین کمک زیادی کرده و مقدار کالری که در این تمرین سوزانده می شود زیاد است. برای اینکه بتوانید میزان کالری سوزانده شده را افزایش داده و ضربان قلب تان را نیز بالا ببرید بهتر است که از تمرین اسکات پرشی استفاده کنید. تمرین اسکات با دمبل نیز در تقویت ماهیچه های شما موثر است. انجام دادن اسکات به طور منظم و پیوسته راه خوبی برای رسیدن به تناسب اندام شما می باشد.


تمرین شنا

 

شنا


متاسفانه اکثر افراد به دلیل اینکه این ورزش کمی سخت تر از دیگر تمرینات است از انجام دادن آن اجتناب می کنند، اما نمی دانند که انجام دادن این تمرین تا چه اندازه می تواند موجب شگفتی در بدن آنها شود. شناهای مختلفی هستند که از عضلات مختلف شانه و بازو کار می کشند. سعی کنید فقط یک نوع حرکت شنا را انجام ندهید و با انواع حرکات آن آشنا شوید. حرکت شنا را چند روز درهفته برای کمک به ساختن بازوها و به طور کلی تغییر بدن انجام دهید.


ورزش لانگز

 

لانگز


تمرین لانگز برای تقویت عضلات پا بسیار مفید است. این ورزش نتایج شگفت انگیز را به شما می دهد چون که بر روی هر پا به صورت جداگانه اثر می گذارد و به تناسب بدن کمک می کند. برای افزایش شدت ورزش می توانید از حرکت لانگز پرشی استفاده کنید. برای اینکه بهترین نتیجه را از لانگز بدست آورید بهتر است که هر روز آن را به تعداد 3 ست 10 تایی انجام دهید.


ورزش شنا

 

شنا


ورزش شنا یکی از ورزش های فوق العاده مناسب و تاثیر گذار برای داشتن تناسب اندام می باشد. شنا به شما کمک می کند که به صورت اساسی بدن تان را تقویت کرده و از عضلات مختلف کار بکشید. این ورزش برای سلامتی و کاهش وزن بسیار مفید بوده و نتایج خارق العاده ای برای بدن دارد.


ورزش دو

 

ورزش دو


می توان گفت که دو ارزان ترین ورزش است که دارای مزایای زیادی است. دویدن به کاهش استرس، کاهش خطر ابتلا به افسردگی، سوزاندن کالری زیاد و بهبود سلامت کلی بدن شما کمک می کند. دویدن به خصوص اگر در اوایل صبح باشد بسیار لذت بخش است، دویدن یکی از بهترین تمرینات برای هر روز است که باعث احساس موفقیت می شود.


ورزش دوچرخه سواری

 

دوچرخه سواری


دوچرخه سواری یکی از ورزش های ساده و لذت بخش برای کار با پا و تعرق بیشتر بدنتان می باشد. شما می توانید این ورزش را همراه دوستان تان به صورت گروهی یا اینکه به تنهایی انجام دهید. دوچرخه سواری باعث می شود که اطمینان حاصل کنید که تمرین بسیار مفیدی انجام داده اید


به یاد داشته باشید که این تمرینات بسیار مفید و کافی هستند اما مهم تر از همه انجام مداوم این تمرین ها برای گرفتن نتیجه ی بهتر است.
 

برچسب ها: آموزش شنا پرش طناب پیاده روی تناسب اندام
پست های مشابه
ارسال نظر
Captcha