سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

ماهیچه سازی بدون وزنه

ماهیچه سازی بدون وزنه
تاریخ ارسال:۱۳۹۲/۵/۱۳ بازدید کنندگان:۴۴۵۶ نویسنده:اشکان حسین پور
در واقع ماهیچه سازی بدون وزنه کاری است که تا بحال توسط تمرینات ساده و سنتی انجام گرفته است. منظور از این بدنسازی، بدنسازی است که در هر جا و بدون تجهیزات خاصی امکان پذیر است. این سبک شامل تمریناتی مانند شنا، دراز نشست و غیره است. این تمرینات بدن ضعیف شما را به یک بدنساز حرفه ای تبدیل نمی کند اما اگر خودتان ورزشکار نباشید این تمرینات می تواند شروع خوبی برای کار باشد.
فراموش نکنید که این حرکات برای رسیدن به نتایج مطلوب نیاز به تمرین مداوم دارند. 
 
بازوها
اگرچه تمرینات عمومی می توانند مفید باشند اما برای رسیدن به نتایج بهتر باید به صورت گروهی روی ماهیچه ها تمرکز کنید . این بهترین راه برای ساختن ماهیچه بدون وزنه است. کار بر روی عضله ی دو سر بازو یکی از محبوب ترین تمرین های بدنسازی است اما مشکل کار این جاست این نوع تمرین بدون وزنه به راحتی امکان پذیر نیست . اما لازم نیست که دمبل تهیه کنید چند قوطی می تواند کار شما را راه بیاندازد.
 
سینه 
هر بدنسازی برای خوش فرم شدن بدنش و گرفتن ظاهری زیبا سعی بر کار روی سینه اش دارد. برای موثر کار کردن رو ی سینه آن هم بدون وزنه شما باید متد های سخت شنا را به طور مداوم تمرین کنید. یکی از راههای سخت کردن شنا این است که سطح پاهایتان بلندتر باشد. مثلا می توانید پاهای خود را روی صندلی بگذارید تا بیشتر وزنتان متوجه بازوهایتان شود.
 
 
شانه ها
شانه ها به راحتی می توانند از تمریناتی مانند شنای شیب دار یا ساده به خوبی بهره ببرند. یکی دیگر از تمریناتی که می تواند موثرتر باشد بارفیکس است. بسیاری از ورزشکاران عملکرد بارفیکس را خیلی مفید می بینند. برای این که بارفیکس خود را سخت تر کنید می توانید دست های خود را بیشتر باز کنید تا فشار بیشتری متوجه شانه هایتان شود و این کار شما را از بابت مطلوب تر بودن نتایج مطمئن می کند. 
 
شنای شیب دار
برچسب ها: آمادگی جسمانی بدن سازی بدون وزنه بدن سازی فیتنس
پست های مشابه

نظرات کاربران

مهدی حیدری در تاریخ ۱۳۹۵/۹/۱۲ [۴:۰۷:۵۱ PM]

درود فراوان خدمت شما..بنده سی و نه سالمه قدم 174 و وزنم 75 ..چند سالیه بطور جدی ورزش میکنم..هفته ای سه یا چهار بار حدود یک ساعت..نیم ساعت میدوم حدود 5 کیلومتر یا بعضی وقتها به جای دویدن طناب میزنم بعدش نیم ساعت تا 45 دقیقه حرکات اسکوات -لانچ-کوهنورد-درازو نشست و 300 تا هم شنای سویدی از انواع مختلف اون و بارفیکس..میخوام یه کم عضله بیارم و هیکلم هم ورزشی باشه..اما خودم رضایت ندارم..به نظر شما ایت نوع تمرین مناسب هست یا نه و نوع تغذیه باید چگونه باشه...ممنون

ارسال نظر
Captcha