سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

چگونه بدون استفاده از وزنه ماهیچه سازی کنیم

چگونه بدون استفاده از وزنه ماهیچه سازی کنیم
تاریخ ارسال:۱۳۹۴/۳/۱۶ بازدید کنندگان:۲۳۳۴ نویسنده:سامان موسوی

در واقع ماهیچه سازی بدون وزنه کاری است که تا بحال توسط تمرینات ساده و سنتی انجام گرفته است. منظور از این بدنسازی، بدنسازی است که در هر جا و بدون تجهیزات خاصی امکان پذیر است. این سبک شامل تمریناتی مانند شنا، دراز نشست و غیره است. این تمرینات بدن ضعیف شما را به یک بدنساز حرفه ای تبدیل نمی کند اما اگر خودتان ورزشکار نباشید این تمرینات می تواند شروع خوبی برای کار باشد.

فراموش نکنید که این حرکات برای رسیدن به نتایج مطلوب نیاز به تمرین مداوم دارند.

 

 

بازوها

 

تمرینات بازو

 

اگرچه تمرینات عمومی می توانند مفید باشند اما برای رسیدن به نتایج بهتر باید به صورت گروهی روی ماهیچه ها تمرکز کنید . این بهترین راه برای ساختن ماهیچه بدون وزنه است. کار بر روی عضله ی دو سر بازو یکی از محبوب ترین تمرین های بدنسازی است اما مشکل کار این جاست این نوع تمرین بدون وزنه به راحتی امکان پذیر نیست . اما لازم نیست که دمبل تهیه کنید چند قوطی می تواند کار شما را راه بیاندازد.

 

سینه

 

تمرینات سینه

 

هر بدنسازی برای خوش فرم شدن بدنش و گرفتن ظاهری زیبا سعی بر کار روی سینه اش دارد. برای موثر کار کردن رو ی سینه آن هم بدون وزنه شما باید متد های سخت شنا را به طور مداوم تمرین کنید. یکی از راههای سخت کردن شنا این است که سطح پاهایتان بلندتر باشد. مثلا می توانید پاهای خود را روی صندلی بگذارید تا بیشتر وزنتان متوجه بازوهایتان شود.

  

 

شانه ها

 

تمرینات شانه

 

شانه ها به راحتی می توانند از تمریناتی مانند شنای شیب دار یا ساده به خوبی بهره ببرند. یکی دیگر از تمریناتی که می تواند موثرتر باشد بارفیکس است. بسیاری از ورزشکاران عملکرد بارفیکس را خیلی مفید می بینند. برای این که بارفیکس خود را سخت تر کنید می توانید دست های خود را بیشتر باز کنید تا فشار بیشتری متوجه شانه هایتان شود و این کار شما را از بابت مطلوب تر بودن نتایج مطمئن می کند.

برچسب ها: بدن سازی بدن سازی بدون وزنه تمرینات شکم تناسب اندام
پست های مشابه
ارسال نظر
Captcha