سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

وقتی هر روز هنرهای رزمی را انجام می دهید چه اتفاقی می افتد ؟

وقتی هر روز هنرهای رزمی را انجام می دهید چه اتفاقی می افتد ؟
تاریخ ارسال:۱۳۹۶/۱۱/۱۱ بازدید کنندگان:۲۱۳۱ نویسنده:سامان موسوی

 

 

دوست شما: امروز چکار کردی؟
شما: تمرین کردم، چرا؟
دوست شما؟ باز هم تمرین!!

اگر مکالمه بالا را چندین بار تجربه کرده باشید بدین معناست که شما یک رزمی کار واقعی هستید. شما معنای جدیدی برای زندگی خود پیدا کرده اید، یک دلیل برای بیدار شدن در صبح و بهترین کار برای انجام دادن آن در شب ها. بعضی از افراد ممکن است که حتی از کارهای روزانه خود به خاطر هنرهای رزمی بگذرند. هر چند که هنرهای رزمی بر شما تاثیر می گذارد، ما مطمئن هستیم که تعدادی از این تغییرات را بازگو گنید.
در این بخش قصد داریم به برسی این سوال بپردازیم که اگر هنرهای رزمی را هر روز تمرین کنید چه اتفاقی می افتد.


1- تمرکزتان بیشتر می شود

 

تمرکز در هنرهای رزمی

 

هر چه بیشتر هنرهای رزمی را تمرین می کنید تمرکزتان بر روی اهداف تان بهتر می شود. شما می دانید که کار سخت و داشتن نظم و انضباط به شما کمک می کند که به اهداف تان برسید. از آنجا که شما با هدف تنظیم و تمرکز در تمرین تمرکز می کنید انجام دادن همان کار در مدرسه یا محیط کار ساده تر می شود. شما می دانید که برای انجام یک کار چه اتفاقی می افتد، تا زمانی که آن را کامل نکرده اید هیچ چیز را متوقف نخواهید کرد.


2- فروتن و متواضع تر خواهید شد

 

فروتنی در هنرهای رزمی


هنگامیکه هنرهای رزمی را تمرین می کنید در کنار شرکای آموزشی بسیاری از سطوح و زمینه های مختلف را خواهید گذراند. بعضی ها ممکن است که ورزشکاری باهوش باشند ویا برخی ممکن است که بیشتر فنی باشند، همیشه کسی هست که شما را به چالش بکشد.
از آنجا که خیلی تمرین کرده اید به آن عادت کرده و خود را به عنوان یک رزمی کار پذیرفته اید. ممکن است که در این راه اشتباهات زیادی مرتکب شوید، اما مهم این است که از این اشتباهات درس گرفته و آنها را به نقاط قوت خود تبدیل کنید.


3- سالم تر خواهید شد

 

تناسب اندام


تمرین روزانه هنرهای رزمی نه تنها برای شما از لحاظ ذهنی، معنوی و احساسی مفید است بلکه می توانید از مزایای جسمی آن نیز سود ببرید. شما خیلی به یادگیری و بهبود تکنیک ها متمرکز شده اید، به همین جهت متوجه نخواهید شد که وزن از دست داده و به جای آن چربی بدست آورده اید. بدست آوردن تناسب اندام یکی از مزایای عالی انجام تمرینات هنرهای رزمی می باشد. شما حتی نباید بر روی آن کار کنید، این چیزی است که خودش اتفاق می افتد.


4- شما با افراد شگفت انگیزی دوست خواهید شد

 

تناسب اندام


وقتی که به تمرین هنرهای رزمی می پردازید افرادی را در این راه ملاقات خواهید کرد. آنها نیز مانند شما تلاش کرده و بیشتر اوقات در مورد هنرهای رزمی صحبت می کنند، حتی وعده های مشابه غذایی نیز درخواست می کنند. هیچ چیز به اندازه ایجاد دوستی بین افراد همفکر خوش آیند نیست. این باعث می شود که خیلی راحت تر برای رسیدن به اهداف تان تلاش کنید و انگیزه تان برای رسیدن به آن سخت تر نیز شود.


5- اعتماد به نفس تان بیشتر می شود

 

اعتماد به نفس


اعتماد شما از تمرین هنرهای رزمی غیر قابل انکار است. شما در این راه خود را برای هر موقعیتی که ممکن است پیش بیاید آماده کرده و راه خود را باز می کنید. عزم و تمرکزتان از تمرین جنبه های مختلف هنرهای رزمی بالا رفته و این خو تاثیر زیادی در سطح اعتماد شما دارد. چند نفر از شما قادر به دو برابر کردن وزن خود هستید؟ آیا می دانید چه تعداد از مردم کمربند سیاه جوجیتسوی برزیلی و چه در سطح 4 موی تای مشغول فعالیت هستند.


6- شکست ناپذیر خواهید شد

 

هنرهای رزمی


یکی از هدایایی که از تمرین روزانه هنرهای رزمی نصیب تان می شود تقویت ذهن، بدن و روح است. تمرین ساعت های بی شمار هنرهای رزمی باعث ایجاد روحیه رزمی در شما شده و در نتیجه شکست ناپذیر خواهید شد. ما در زندگی با دشمنی ها، شکست ها، عقب ماندگی ها و موانع زیادی روبرو می شویم. همچنین ما باید ترس، تردید و نا امنی را در خود از بین برده و آن ها را به تسخیر خود درآوریم. بالاتر از همه اینها، هنرهای رزمی به ما یاد می دهد که شکست ناپذیر بوده و هرگز در راه رسیدن به رویاهایمان تسلیم نشویم.


 

برچسب ها: هنرهای رزمی
پست های مشابه
ارسال نظر
Captcha