سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

دیدگاه های غلطی که منجر به افتادگی شکم می شوند

دیدگاه های غلطی که منجر به افتادگی شکم می شوند
تاریخ ارسال:۱۳۹۶/۴/۱۲ بازدید کنندگان:۱۴۰۱ نویسنده:سامان موسوی

در این مقاله از سایت ژیار آنلاین قصد داریم به برسی دیدگاه های غلط رایج در مورد تمرینات شکم بپردازیم. پیشنهاد می کنیم این مقاله را تا انتها مطالعه کنید

 

دیدگاه غلط اول-  اگر می خواهید شکم تان سفت شود باید حرکات مربوط به آن را هر روز انجام دهید

علت غلط بودن آن: عضلات شکم به استراحت نیاز دارند. در زمان استراحت ماهیچه ها ساخته خواهند شد. اگر می خواهید عضلاتی سفت و شکمی صاف داشته باشید بهتر است که هفته ای 3 تا 5 روز را به تمرین اختصاص دهید.


دیدگاه غلط دوم: تمرین شکم به صورت کامل حدود 30 دقیقه وقت نیاز دارد

علت غلط بودن: بیشتر متخصصان تناسب اندام بر این باورند که در صورتی که 30 دقیقه طول بکشد تا شما احساس کنید عضلات شکم تان در تحرک هستند به احتمال زیاد حرکات را اشتباه انجام می دهید. بهتر است که نحوه انجام حرکات و تمرینات را مجددا بازیابی کرده و بر روی مدت زمان تمرکز نکنید، باید همیشه بدانید که کیفیت از کمیت مهم تر است.


دیدگاه غلط سوم: دراز و نشست به صورت آهسته باعث محکم شدن عضلات خواهد شد

علت غلط بودن: به آن اندازه که انجام روند معمولی دراز و نشست منجر به لاغر شدن شما خواهد شد انجام دادن آن به صورت آهسته تاثیر زیادی بر روی آب شدن چربی ها نخواهد کرد. بهتر است بدانید که آهسته انجام دادن حرکات هیچ سودی برای شما در پی نخواهد داشت. تمرینات باید در هر وضعیتی به شما کمک کنند چه در زمان انجام دادن کیک بوکسینگ باشید و چه در حال بلند کردن یک چمدان.


دیدگاه غلط چهارم: بهتر است که تمرینات شکمی را به آخر تمرینات موکول کنیم

علت غلط بودن: اکثر متخصصین حوزه تناسب اندام بر این باورند که فرقی ندارد که ورزش های شکمی را در چه زمانی انجام دهید، ولی انجام دادن آنها به صورت صحیح و ثبات در تمرینات را فراموش نکنید. به همین جهت بهترین زمان برای تمرین کردن زمانی است که احساس می کنید می خواهید تمرینات را انجام دهید. در صورتی که می خواهید تمرینات شکمی را در ابتدای تمرینات خود انجام دهید بهتر است که قبل از آن بدن خود را به خوبی گرم کرده باشید، زیرا بالا رفتن سرعت گردش خون از بروز خیلی از بیماری ها و صدمات جلوگیری خواهد کرد.
 

دیدگاه غلط پنجم: با انجام حرکات پیلاتس نخواهید توانست که شکم تان را 6 تکه کنید

علت غلط بودن: جالب است بدانید که حرکات پیلاتس بیشترین تاثیر را بر روی شکم تان خواهند گذاشت و در صورتی که این تمرینات را همراه با یک رژیم غذایی سالم انجام دهید قطعا خواهید توانست لایه های مورد نظرتان را بر روش شکم خود بدست آورید.


دیدگاه غلط ششم: بدون داشتن تمرینات با وزنه و دستگاه نخواهید توانست شکم تان را آب کنید

علت غلط بودن:  شما به هیچ عنوان نیازمند وزنه نمی باشید، هر چند که تعدادی از افراد برای بالا بردن توانایی و قدرتشان از وزنه استفاده می کنند. اکثر دستگاه ها و وزنه ها برای تمرین خانم ها طراحی نشده اند در صورتی که به صورت صحیح در داخل دستگاه قرار نگیرید امکان دارد به قسمت های حساس بدن تان فشار وارد شود. بهتر است که به زمین بچسبید چراکه هم موثر است و هم ارزان و می توان آن را در هر جایی به راحتی انجام داد.

 

برچسب ها: بدن سازی بدون وزنه تمرینات شکم سوزاندن چربی
پست های مشابه
ارسال نظر
Captcha