سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

چگونه چربی های شکم را در 6 هفته آب کنیم؟

چگونه چربی های شکم را در 6 هفته آب کنیم؟
تاریخ ارسال:۱۳۹۶/۲/۲۶ بازدید کنندگان:۲۲۹۲ نویسنده:سامان موسوی

 

 

جای تعجب ندارد، شما واقعا می توانید در عرض 6 هفته چربی های شکم تان را آب کنید، البته به این شرط که مطالبی که در ادامه این مقاله می آیند را نکته به نکته انجام دهید. در صورتی که برای سلامتی و زیبایی بدن تان ارزش قائل هستید این مقاله را خوانده و از همین الان تصمیمی جدی گرفته و برای انجام آن نهایت تلاش تان را بکنید.
اکثر مردان و زنانی که چربی زیاد شکمی دارند تصور می کنند که اگر ورزش های مربوط به این نواحی را انجام بدهند چربی های آنها از بین خواهد رفت. این طرز فکر کاملا اشتباه است، شما برای از بین بردن چربی های شکم و پهلو باید شروع به انجام تمرینات هوازی مانند دویدن، پیاده روی تند، دوچرخه ثابت و تردمیل بکنید.
البته نباید از این نکته غافل شویم که انجام ورزش های شکمی نیز لازم هستند ولی در درجه دوم و بعد از ورزش های هوازی قرار دارند. شما برای اینکه چربی های شکم تان را آب کنید باید 3 کار زیر را انجام دهید:


داشتن رژیم غذایی سالم

هر وقت نامی از رژیم غذایی به میان می آید شاید احساس کنید که انجام دادن این کار بسیار سخت است، اما باید بدانید که اینگونه نیست. منظور از رژیم غذایی این نیست که چیزی نخورید بلکه به معنی آن است که درست بخورید. همچنین لازم نیست که رژیم سختی را رعایت کنید، زیرا در این 6 هفته برای سوزاندن چربی های شکم از ورزش هم استفاده می شود. به همین جهت پیشنهاد می کنیم که کارهای زیر را در حین این 6 هفته انجام دهید:

•    از خوردن غذاهای سرخ کردنی و روغن در مدت این 6 هفته پرهیز کنید.


•    از خوردن مواد قندی مصنوعی مانند آب نبات، قند و شکلات پرهیز کنید.


•    سعی کنید که خوردن مواد نشاسته دار مانند نان، برنج و سیب زمینی را به کمترین میزان کاهش داده و در مقابل مصرف آب را به بیشترین میزان بالا ببرید.


•    زمانی که احساس گرسنگی کردید سعی کنید که میوه و سبزیجات مصرف کنید.


ورزش های هوازی انجام دهید

انجام ورزش های هوازی باعث می شود که قلب و عروق تان سالم تر شده و علاوه بر این چربی های بدن را کاهش دهند. در این 6 هفته بیشتر نیازمند اثرات چربی سوزی می باشیم.
بهترین کار این است که در مدت این 6 هفته، هفته ای 5 جلسه و هر جلسه را به مدت یک ساعت به انجام ورزش های هوازی اختصاص دهید. در صورتی که ابتدای کار روزی یک ساعت برایتان دشوار است از 15 دقیقه در روز شروع کرده و هر یک تا دو روز یکبار مقدار آن را از 5 تا دقیقه افزایش دهید تا به روزی یک ساعت برسید. از همه ورزش های هوازی برای چربی سوزی در این برنامه 6 هفته ای می توان استفاده کرد. اما در این بین ورزش هایی مانند پیاده روی خیلی تند، دویدن آرام، تردمیل و دوچرخه ثابت تاثیری به مراتب بیشتری خواهند داشت.


انجام تمرینات شکمی

هدف از این قسمت از برنامه آن است که عضلات شکم تان از فرم زیبایی برخوردار شوند. به همین دلیل زمانی که چربی های شکم تان آب شد عضلاتی که در زیر آن بوده فرم خود را پیدا کرده و زیبا خواهند شد. این همان چیزی است که به آن عضلات 6 تکه ای شکمی می گویند.

با انجام نکات گفته شده در این مقاله به راحتی می توانید در ظرف 6 هفته و حتی کمتر به میزان زیادی از چربی های شکم تان بکاهید و این کاهش را در سایز دور کمرتان احساس کنید. ممکن است که برای اکثر شما از دست دادن چربی دور شکم و پهلو به خاطر جنبه های زیبایی آن دارای اهمیت باشد. اما باید بدانید که سلامتی نسبت به زیبایی از اهمیت بالاتری برخوردار است. در صورتی که اکنون چربی های شکم تان را نسوزانید با بالا رفتن سن تان این کار مشکل تر شده و از بین بردن آنها کاری سخت و طاقت فرسا می باشد. این چربی ها باعث می شوند که احتمال ابتلا به بیماری هایی مانند دیابت، فشار خون، بیماری قلبی و سرطان در شما افزایش پیدا کند. پس به شما پیشنهاد می کنم که از همین فردا شروع کرده و یک برنامه تمرینی منظم و مفید را برای خود تهیه کرده و شروع به انجام آن کنید.
 

برچسب ها: تمرینات شکم تناسب اندام سوزاندن چربی
پست های مشابه
ارسال نظر
Captcha