سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

6 راه برای از دست دادن چربی شکم

6 راه برای از دست دادن چربی شکم
تاریخ ارسال:۱۳۹۳/۷/۲ بازدید کنندگان:۱۵۷۳ نویسنده:سامان موسوی

 

آیا شما به دنبال راه هایی برای از بین بردن چربی شکم بدون تمرینات  سخت و تجهیزات خاصی هستید؟ اگرچه بعضی از تجهیزات کمک می کنند که سریع تر چربی شکم خود را آب کنید، اما بسیاری از این تجهیزات بی فایده هستند و استفاده از آنها هیچ منفعتی برای شما ندارد. برای بدست آوردن شکمی عضلانی شما به یک رژیم غذایی سالم نیاز دارید و باید مقدار زیادی از انرژی خود را با ورزش کردن در روز تخلیه کنید. با استفاده از این 6 نکته که در ادامه نام می بریم می توانید چربی شکم خود را آب کنید و شکمی صاف داشته باشید.

 

1- انجام ورزش های کاردیو

 

شاید شما هر روز ورزش می کنید و از اینکه به هیچ نتیجه ای دست نیافته اید ناامید شده اید، نگران نباشید، از این به بعد به تمرین ورزش های کاردیو بپردازید. ورزش های کاردیو باعث می شوند که در حین تمرین کالری زیادی بسوزانید و این کار در نهایت منجر به کاهش چربی می شود.

 

2- سفت کردن عضلات شکم

 

یکی از ساده ترین راه ها برای سفت کردن عضلات شکم خود این است که به مدت 10 تا 15 ثانیه آنرا نگه دارید، سپس  آزاد کرده و دوباره همین کار را انجام دهید. سعی کنید این تمرین سفت کردن شکم را حداقل 4 بار در روز انجام دهید تا به نتایج شگفت انگیزی دست یابید. یکی از مزایای دیگر این تمرین این است که می توانید آن را در هر زمان و مکانی انجام دهید.

 

 

3- روزانه 10 تا 12 لیوان آب بنوشید

 

میدانم که انجام دادن این کار کمی سخت است، اما بدن شما به آب نیاز دارد. داشتن آب کافی در بدن به دفع سموم کمک کرده و نفخ شکم را کاهش می دهد. پس سعی کنید این را به عادت روزانه خود تبدیل کنید که روزانه 10 تا 12 لیوان آب بنوشید.

 

 

4- دوری از قند

 

سوزاندن چربی

 

شکر تصفیه شده که معمولا در کیک  و شیرینی ها یافت می شود می تواند باعث نفخ شکم شده و سلامتی شما را به خطر بیاندازد. به یاد داشته باشید که شکر بسیار اعتیاد آور است و رها کردن آن مشکل می باشد. با این حال اگر می خواهید سلامت شما بهبود یابد و شکمی عضلانی داشته باشید، قند را از رژیم غذایی خود حذف کنید.

 

5- انجام ورزش های شکمی

 

تمرینات شکمی باعث می شوند که تمرکز شما روی بخش خاصی از بدن باشد تا بتوانید چربی آن را از بین ببرید. برای رسیدن به بهترین نتیجه سعی کنید تمرینات شکمی بیشتری را همرا با یک رژیم غذایی سالم انجام دهید.

 

 

6- اجتناب از خوردن غذاهای آماده در اواخر شب

 

کاهش وزن

 

بیدار ماندن زیاد در طول شب و خوردن تنقلات ناسالم برای سلامتی شما مضر است. حتی اگر در اواخر شب غذاهای سالمی هم بخورید باز هم چربی شکم شما افزایش پیدا می کند. به همین دلیل برای اجتناب از خوردن این غذاها در اواخر شب سعی کنید زودتر بخوابید. خوردن غذا در اواخر شب نه تنها رژیم غذایی شما را خراب میکند بلکه می تواند در خواب شما هم اختلال ایجاد کند.

برچسب ها: تمرینات شکم تناسب اندام چربی سوزی سوزاندن چربی فیتنس
پست های مشابه
ارسال نظر
Captcha