سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

نحوه چربی سوزی با استفاده از حرکات ساده ورزشی

نحوه چربی سوزی با استفاده از حرکات ساده ورزشی
تاریخ ارسال:۱۳۹۶/۳/۲۷ بازدید کنندگان:۲۵۴۱ نویسنده:سامان موسوی

 

 

ازجمله راه های لاغر شدن و چربی که بین همه متداول است ورزش کردن بصورت پیوسته می باشد. در صورتی که شخص این حرکات ورزشی را به درستی انجام دهد می تواند به تناسب اندام دست پیدا کند.
در صورتی که افراد کالری بیش از نیازشان را مصرف کنند به اضافه وزن دچار شده و مشکلات ناشی از آن را خواهند داشت. چاق شدن و افزایش چربی اطراف اندام های مختلف بدن خطر ابتلا به بیماری های قلبی و سکته های ناشی از آن را افزایش می دهد.
اگر می خواهید به کمک ورزش کردن چربی بسوزانید قبل از هر چیز به پزشک تان مراجعه کنید تا وضعیت فیزیولوژی بدن شما را بررسی کرده و بهترین حرکات را با توجه به وضعیت بدن تان به شما پیشنهاد دهد. با این کار شما می توانید راحت تر وسریع تر وزن کم کرده و به تناسب اندام برسید.
در صورتی که شما حداقل 120 دقیقه را در هفته به انجام حرکات ورزشی بصورت منظم اختصاص دهید احتمال ابتلا به بیماری های قلبی عروقی، فشار خون و دیابت در شما به میزان قابل توجهی کاهش خواهد یافت.


در ادامه این مقاله از سایت ژیار آنلاین به شما تمریناتی را که با استفاده از حرکات ساده ورزشی انجام می شوند آموزش خواهیم داد:


•    ازجمله راه های رسیدن به تناسب اندام می توان به بالا رفتن از پله ها اشاره کرد. اینکار به چربی سوزی بدن تان کمک زیادی خواهد کرد. البته باید این کار را در یک سطح یکنواخت و به صورت منظم انجام دهید تا بتوانید از مزایای این تمرین بهره مند شوید.


•    یکی دیگر از ورزش هایی که به تناسب اندام تان کمک می کند شنا کردن می باشد، شما با استفاده از شنا کردن به صورت منظم قادر خواهید بود که به تناسب اندام دست پیدا کنید. با تمرین شنا بیشتر عضلات بدن ازجمله عضلات شکم درگیر شده و ورزش مناسبی برای کمک به سوزاندن چربی های اطراف شکم می باشد.


•    سومین تمرینی که در این مقاله به آن اشاره می کنیم تمرین یوگا می باشد. یوگا به شما کمک خواهد کرد که چربی های اضافی بدن تان را بسوزانید. ازجمله حرکات ساده یوگا می توان به نشستن و بلند شدن به تعداد زیاد و منظم اشاره کرد. البته این حرکت را باید به صورت آرام انجام دهید تا آسیبی به مفصل های زانویتان نرسد.


•    تمرین پرش باعث می شود که بیشتر عضلات بدن درگیر آن شوند. جهت انجام دادن این تمرین ابتدا بنشینید و پاهایتان را در وضعیتی که در آن زانوهایتان را خم کرده اید به هم چسبانده و آماده پرش کردن شوید.


•    تلاش کنید جهت آب شدن چربی های شکم تان روزانه به مدت 10 دقیقه به تمرین سینه خیز رفتن بپردازید. نحوه انجام این تمرین بدین صورت است که دست هایتان را در راستای هم تکان داده و خود را با کمک زانو و پاهایتان حرکت دهید.
 

برچسب ها: شنا فیتنس تمرینات شکم تناسب اندام
پست های مشابه
ارسال نظر
Captcha