سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

نگاهی به ایروبیک موی تای

نگاهی به ایروبیک موی تای
تاریخ ارسال:۱۳۹۶/۱/۲۱ بازدید کنندگان:۲۰۷۳ نویسنده:سامان موسوی

 

تاکنون چیزی در مورد ایروبیک موی تای شنیده اید؟ در این مقاله قصد داریم نگاهی گذرا به ایروبیک موی تای انداخته و شما را با آن آشنا کنیم.


ایروبیک موی تای همانگونه که از اسمش پیداست ترکیبی از فنون رزمی و مهارتی رشته موی تای می باشد که با دیگر گروه های ایروبیک همراه با موسیقی انجام می شود. ایروبیک موی تای به عنوان روشی منحصر به فرد برای انجام تمرینات هوازی جهت تقویت دستگاه قلبی عروقی و همچنین هماهنگی عصب با عضله در یک جلسه تمرین مطرح می باشد.
ازجمله اثرات خوبی که ایروبیک موی تای دارد می توان به آثار روح بخش این تمرینات در ورزشکاران اشاره کرد. از دیگر آثار ایروبیک موی تای می توان به افزایش مهارت تکنیکی و رسیدن به تناسب اندام اشاره کرد. از جنبه رقابتی، ایروبیک موی تای با طراحی فرم های رزمی می تواند مسابقات تخصصی و نمایشی را به صورت کشوری و حتی بین المللی انجام دهد.


ایروبیک موی تای همگانی چیست؟

در بخش همگانی، استراتژی کمیته ایروبیک موی تای معرفی شده و همچنین تکنیک های پایه آن به ورزشکاران آموزش داده می شود. در بخش همگانی، به وسیله انجام فعالیت های ورزشی صبحگاهی و عصرگاهی در کلاس های آموزشی و پارک ها می توان برای هماهنگ شدن رشته موی تای گام های مهمی برداشت.
در طراحی بخش همگانی با استفاده از موسیقی با تمپو پائین و حرکات پایه و آسان موی تای و ایروبیک در جذب و آموزش عمومی پیش رفت و سطح آمادگی جسمانی ورزشکاران را افزایش دهیم .


ایروبیک موی تای مهارتی چیست؟

همانطور که از اسمش پیداست در ایروبیک مهارتی به طراحی تمرین ها و اجرای فرم ها با ترکیبات پیچیده و فنی می پردازیم. تمپو موسیقی بالاتر و کامبی نیشن ها بیشتر است و در زمان های ۲ دقیقه قابل اجراست. در قسمت رقابتی ایروبیک موی تای مهارتی تیم ها به اجرای تکنیک ها جهت بدست آوردن امتیاز می پردازند. همچنین سطح آموزش در این بخش پیشرفته است.


ایروبیک موی تای حرفه ای چیست؟

در بخش ایروبیک موی تای حرفه ای ورزشکارها بیشتر بر روی انجام تکنیک های پیشرفته دست و پا، فنون قدرتی، پرش ها، حرکات آکروباتیک و غیره تمرکز می کنند. در این قسمت، هر کدام از تیم ها می توانند با استفاده از خلاقیت خود فرمی را طراحی کرده و موسیقی و کروگرافی مختص به خود را در قسمت رقابتی ارائه بدهند.
 

برچسپ ها :
آیروبیک موی تای
پست های مشابه
ارسال نظر
Captcha