سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

نکات مهم برای کاهش وزن

نکات مهم برای کاهش وزن
تاریخ ارسال:۱۳۹۳/۱۱/۱۸ بازدید کنندگان:۷۵۴ نویسنده:قاسم نژاد

شما احتمالا وقتی که می خواهید وزن تان را کاهش دهید، سراغ رژیم می روید یا حداقل عادات غذایی خود را تغییر می دهید. اما اگر رژیم را با ورزش ادغام کنید، وزن تان سریع تر کاهش می یابد.

در این روش به شما برنامه ای را معرفی می کنیم که به شما کمک می کند که لاغرتر، فیتنس تر، قوی تر و انعطاف پذیرتر شوید. همچنین وزن تان سریع تر از اینکه فقط رژیم بگیرید، کاهش می یابد و نسبت به نگرش خود، احساس بهتری خواهید داشت.

نکته اول: با یک اصل محکم شروع کنید.

 شما پایه ای را برای عادات سالم مادام العمر برای ورزش کردن در نظر بگیرید. اساس محکم، کلید انگیزه و موفقیت دراز مدت است. شما با طی این مراحل ساده که در زیر توضیح داده شده است، اطمینان داشته باشید که برنامه ورزشی تان به حدی موثر است که وقتی که می خواهید آن را ترک کنید، فورا منصرف می شوید. شما همچنین جهت سوزاندن کالری بیشتر و شروع فرآیند کاهش وزن، تمرینات ساده را شروع کنید.

نکته دوم: شروع به خوش اندامی کنید.

در این مرحله، ورزش کردن را با سرعت متوسط شروع کنید و کالری بیشتری بسوزانید و در مورد چیزهایی که در کارایی  تمرینات موثرند، بیشتر یاد بگیرید. و همچنان که کم کم  سطح تناسب اندام تان بهبود می یابد، یاد بگیرید که چگونه از تمرینات اشتباه رایجی که بسیاری از ورزشکاران انجام می دهند، خودداری کنید.

نکته سوم: عضلات تان را سفت کنید.

این نکته در مورد فرم بدن شما خصوصا اعضای  آسیب پذیر موثر می باشد. شما طی چند هفته تمرین یاد می گیرید که چگونه بازو ها، پاها و شکم تان را قوی کنید. عضله سازی کنید و با تمرینات کاهش وزن خاصی که می توانید در منزل انجام دهید، انعطاف تان را بهبود بخشید. بدن قوی تر و انعطاف پذیر تر موجب سوخت وساز سالم می شود و به شما کمک می کند که فعالیت های عادی روزمره را بهتر انجام دهید.

نکته چهارم: انگیزه تان را بالا ببرید.

هنگام به کار بردن این نکته، ممکن است علاقه تان را به کاهش وزن از دست دهید. نگران نباشد، این امری طبیعی است. من این برنامه را طوری ترتیب می دهم که مطمئنا به آن متکی می شوید. تقریبا همه افراد می خواهند در این مرحله از تمرینات دست بکشند، بنابراین،این مرحله را طوری طرح ریزی کرده ام که به شما کمک می کند که یاد بگیرید چگونه انگیزه خود را افزایش دهید. شما یاد می گیرید که چگونه جهت دستیابی به هدف تان، مربی و راهنمای خود باشید.

نکته چهارم: چربی بیشتری بسوزانید.

شما در این مرحله مزایای تکیه شدن به برنامه را کسب می کنید. پس از طی این مرحله قوی تر و متناسب تر از موقعی هستید که تازه برنامه را شروع کردید، چون تمریناتی را انجام می دهید که چربی بیشتری می سوزاند. دریابید چگونه جلسات ورزش منظم ویژه تاثیر گذار است و چگونه می توان آن ها را در برنامه سالم و متعادل جای داد.

گام های بعدی: سالم و فیتنس بمانید.

به خاطر دنبال کردن این برنامه، به شما تبریک می گویم. این یک هنر است. بنابراین خودتان را تحسین کنید و به خود ببالید.

حالا مرحله بعدی چیست؟ برنامه خود را با این فهرست ارزیابی کنید. برای چگونگی پیش رفتن و حفظ بدن به شکل بالا، اطلاعات لازم را کسب کنید. و هم چنین در صورتی که به نتایج کاملی دست نیافتید، نکات پیشرفت در این مورد را به کار ببندید.

 

برچسب ها: تناسب اندام سوزاندن چربی کاهش وزن
پست های مشابه
ارسال نظر
Captcha