سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

8 دلیل که چرا جوجیتسوی برزیلی بهترین هنر رزمی است؟

8 دلیل که چرا جوجیتسوی برزیلی بهترین هنر رزمی است؟
تاریخ ارسال:۱۳۹۷/۹/۲۹ بازدید کنندگان:۱۲۶۴۵ نویسنده:سامان موسوی

 

 

جوجیتسوی برزیلی یک هنر رزمی مبتنی بر مبارزات بر روی زمین می باشد که بر روی مهارت کنترل حریف خود تمرکز دارد. جوجیتسوی برزیلی را به عنوان "هنر ملایم" نیز می شناسند، به این صورت که فرد کوچک تر و ضعیف تر با استفاده چوک ها و قفل ها بتواند از خود در برابر یک حریف بزرگتر و قوی تر محافظت کند.
محبوبیت جوجیتسوی برزیلی در طول سال های اخیر با بیشتر شدن جمعیت افراد علاقه مند به MMA افزایش چشمگیری داشته است. امروز به ارائه  8 دلیل که جوجیتسوی برزیلی هنر رزمی کاملی است می پردازیم:


1- جوجیتسوی برزیلی یکی از قوی ترین سیستم های مبارزه در زندگی واقعی می باشد

 

جوجیتسو برزیلی


برخلاف باور عمومی، مطالعات نشان می دهد که 95 درصد مبارزات خیابانی بر روی زمین پایان می یابند. تکنیک هایی که در جوجیتسوی برزیلی یاد می گیرید بر روی به زمین انداختن حریف خود و نگه داشتن او در همان حالت تمرکز دارند و شما را قادر به حمله و یا بدست آوردن یک موقعیت غالب می سازد. این به شما کمک می کند که در موقعیت های واقعی بتوانید از خود دفاع کنید.


2- جوجیتسوی برزیلی دومین خط دفاعی شماست

 

آموزش جوجیتسو برزیلی


درصورتی که در موقعیت های دشواری قرار بگیرید جوجیتسوی برزیلی می تواند یک خط دوم دفاعی بزرگ باشد. همانطور که در بالا ذکر شد، احتمالا مبارزات خیابانی بر روی زمین پایان خواهند یافت، به این ترتیب شما را قادر می سازد که کنترل حریف خود را در دست داشته باشید.


3- هر کسی می تواند جوجیتسوی برزیلی را تمرین کند

 

تمرین جوجیتسو


منظور از هر کس، زنان، مردان و حتی کودکان زیر 4 سال می باشد که می توانند به تمرین جوجیتسوی برزیلی بپردازند. از آنجا که این یک رشته ای است که برای فرد کوچک تر و ضعیف تر طراحی شده است تا بتوانند مخالفان بزرگتر و قوی تر را تحت تاثیر قرار دهند تقریبا هر کسی با هر سنی، اندازه و جنسیتی می تواند به تمرین جوجیتسوی برزیلی بپردازد.


4- جوجیتسوی برزیلی یک هنر رزمی است که می تواند ذهن را تیز و قوی تر کند

 

هنر رزمی جوجیتسو


جوجیتسوی برزیلی را به عنوان بازی "شطرنج انسانی" نیز نام می برند. تمرین کنندگان جوجیتسوی برزیلی با استفاده از استراتژی ها و تکنیک های زیادی به ضرب و شتم حریفان خود می پردازند. در واقع، یک رزمی کار جوجیتسوی برزیلی در عرض چند سال آموزش، تکنیک ها و مفاهیم زیادی را خواهد آموخت.


5- جوجیتسوی برزیلی یک تمرین عالی است

مبارزه جوجیتسو


یکی از بزرگترین مزایای جوجیتسوی برزیلی این است که بدن شما بدون آنکه متوجه آن شوید تغییر پیدا می کند. از آنجا که شما بر روی یادگیری تکنیک های جدید متمرکز شده اید متوجه نمی شوید که چقدر وزن از دست داده اید و یا اینکه در این روند انعطاف پذیری تان چقدر افزایش یافته است.


6- جوجیتسوی برزیلی یکی از بهترین پایگاه های هنرهای رزمی ترکیبی است

 

جوجیتسو برزیلی


همه مبارزان MMA با هم متفاوت اند، هر کسی که تکنیک های پایه جوجیتسوی برزیلی را بداند هنگامیکه مبارزه به زمین می رسد دست بالا را خواهد داشت. این یک دفاع عالی در برابر کشتی گیران و همچنین حمله کنندگانی است که این هنر را نمی شناسند.


7- جوجیتسوی برزیلی یک شخصیت جدید ایجاد می کند

 


روزهایی وجود دارد که احساس می کنید در اوج جهان هستی سیر می کنید و چند روز بعد ممکن است افسرده و غمگین باشید و حتی دلیل آن را نیز ندانید. جوجیتسوی برزیلی شما را به هیولای غول پیکر احساسات تبدیل می کند که نه تنها موجب تقویت جسمی بلکه ذهنی و احساسی نیز می کند. شما باید آماده پذیرفتن شکست باشید و از آن یاد بگیرید و حرکت کنید. انجام این کار تعیین می کند که چقدر در هنرهای رزمی موفق خواهید بود.


8- جوجیتسوی برزیلی به ترویج و بهبود مداوم شما کمک می کند

 

باشگاه جوجیتسوی برزیلی


اینکه دارای کمربند سیاه هستید و یا کمربند سفید دارید جوجیتسوی برزیلی به شما کمک می کند که قبول کنید هرگز به طور کامل به عنوان یک استاد هنرهای رزمی کامل که همه چیز می داند انتخاب نخواهید شد.  نه تنها صدها تکنیک برای یادگیری وجود دارد بلکه هر روز کشف جدیدی صورت می گیرد. در ادامه متوجه می شوید که تنها راه پیشرفت این است که بطور مداوم بر روی تمرینات متمرکز شده و به خود یادآوری کنید که این کار برای شما بسیار مفید است.

 

برچسب ها: آموزش جوجیتسوی برزیلی جوجیتسوی برزیلی جوجیتسو برزیلی جوجیتسو
پست های مشابه

نظرات کاربران

شمس در تاریخ ۱۳۹۸/۴/۲۱ [۱۲:۳۳:۲۷ AM]

هیچ ورزش از نظر قدرت،سرعت،پرکاربردی و هیجان به پای بوکس نمیرسه

ارسال نظر
Captcha