سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

6 دلیل که نشان می دهند جوجیتسوی برزیلی زندگی تان را عوض می کند

6 دلیل که نشان می دهند جوجیتسوی برزیلی زندگی تان را عوض می کند
تاریخ ارسال:۱۳۹۷/۹/۲۰ بازدید کنندگان:۱۵۸۷ نویسنده:سامان موسوی

 

 


جوجیتسوی برزیلی از راههای زیادی زندگی من را عوض کرده است، بعضی از آنها را هنگامی که شروع به نوشتن این مقاله کردم توانستم بفهمم. هرچند که من نمی خواهم این مقاله را در مورد خودم بنویسم اما معتقدم جوجیتسوی برزیلی از راههای مختلفی می تواند بر زندگی اکثر افراد تاثیر داشته باشد. در ادامه این مقاله از سایت ژیار آنلاین به بررسی 6 دلیل که نشان می دهند جوجیتسوی برزیلی می تواند زندگی شما را تغییر دهد می پردازیم.


جوجیتسوی برزیلی به شما کمک می کند که زندگی خود را کنترل کنید

درک شما از زندگی تان یکی از توانمندترین چیزهایی است که ممکن است عایدتان شود. اگر شما به طور مداوم به دنبال یافتن چیزی هستید که استراتژی زندگی تان را عوض کنید شما نیازمند چیزی مانند جوجیتسوی برزیلی هستید. جوجیتسو به شما آموزش می دهد که چگونه با چالش ها مواجه شوید و در عین حال به اهداف خود متعهد باشید، حتی زمانیکه احساس ناراحتی می کنید.
حقیقتا جوجیتسوی برزیلی توانسته که من را از لحاظ جسمی و ذهنی قوی تر کند. جوجیتسوی برزیلی به شما نشان می دهد که چگونه تصمیم بگیرید و به چالش ها واکنش نشان دهید. شما همیشه با آنچه که در زندگی تان اتفاق می افتد کنترل ندارید، با این وجود می توانید بر نحوه واکنش خود کنترل داشته باشید. هنگامی که به ذهن تان تسلط یافتید می توانید زندگی تان را مدیریت کنید.


جوجیتسوی برزیلی به شما کمک می کند تا فرصت ها را بدست بیاورید

من اعتقاد دارم که همه ما در زندگی لحظات کمی داریم که ما را تعریف می کند. در جوجیتسوی برزیلی هیچ منطقه آسایشی وجود ندارد. بعضی اوقات تردید باعث می شود از هدف خود فاصله بگیرید، بعضی اوقات فرصت ها تنها یکبار در زندگی رخ می دهند. آنچه که من از جوجیتسوی برزیلی برداشته ام این است که می توانم محیط اطراف را مناسب سازی کنم تا قادر باشم توانایی هایم را افزایش داده و رشد کنم.
هرگاه در جوجیتسوی برزیلی مشغول کار هستید به دنبال فرصت هایی می گردید که بهترین مزیت را برای شما داشته باشند، باید در زندگی واقعی تان نیز همین کار را انجام دهید. بهترین بخش در مورد جوجیتسو این است که شما بدون تردید می توانید بهترین فرصت ها را بیابید. هر چقدر بیشتر از جوجیتسوی برزیلی استفاده کنید این کار راحت تر شده و نزدیک به شرایط واقعی خواهد بود.


جوجیتسوی برزیلی به شما نشان می دهد که داشتن ثبات کلیدی است

من مطمن هستم که این موضوع به هر تمرین کننده جوجیتسو مرتبط است. وقتی اولین تمرین جوجیتسو را شروع کردم هیجانم برای یادگیری هنر رزمی چنان زیاد بود که در ابتدا کاملا وسواسی شده بودم. من تمام پول اضافی ام را صرف خرید گارد و لباس تمرین کردم. همچنین همه وقت اضافه ای که داشتم را به تماشای فیلم های آموزشی برای تسلط یافتن بر تمرینات می کردم. اما پس از مدتی این هیجان فروکش کرد و بدن برای مجازاتم هر روز درد می کرد.
تنها راه رسیدن به استادی در جوجیتسوی برزیلی از طریق ثبات و استحکام است. این امر از طریق هر چیز دیگری در زندگی قابل مقایسه است. هر چند که شما می توانید بطور طبیعی در مورد چیزی خوب باشید اما هیچ کس چیزی را بدون ثبات یاد نمی گیرد.


جوجیتسوی برزیلی توانایی ها و ضعف های شما را درک می کند

شما دوست دارید که چیزهایی را که در آن خوب یا ضعیف هستید را با تمرینات زیاد بر روی تشک بدانید. جوجیتسوی برزیلی نه تنها در این راه به شما کمک می کند بلکه به شما اجازه می دهد که از نقاط قوت تان بهره برده و همچنین از نقاط ضعف حریف به نفع خود استفاده کنید. همچنین بسیار مهم است که چیزهایی که در آن خوب نسیتید را درک کرده و برای رفع آنها تلاش کنید.
شما باید همیشه از نقاظ ضعف و قوت خود باخبر باشید و از مزایای آنها بهره ببرید. فهمیدن نقاط قوت خودم به من این امکان را داد که در بسیاری از جهات موفق شوم، درحالیکه فهمیدن چیزهایی که در آن خوب نیستم نیز به من این امکان را داد که وقت ارزشمند خود را هدر ندهم. شما نمی توانید در هر چیزی خوب باشید، همیشه کسی در جنبه ای از شما بهتر است، مهم این است که آن را قبول کنید.


جوجیتسوی برزیلی بدن شما را تغییر می دهد

من این را تقریبا در هر مقاله MMA  و جوجیتسویی که می نویسم می گویم و واقعیت دارد. یکی از بهترین تمرینات ممکن است یک جلسه 30 تا 45 دقیقه ای باشد که بطور کامل تمامی عضلات بدنتان را بکار گیرد. جوجیتسوی برزیلی نه تنها به شما کمک می کند عضلات خود را بسازید بلکه به شما اجازه می دهد که بدن تان را نیز پاک و تصفیه کنید. من برای همه این صحبت را نمی کنم اما بعد از یک ساعت پاکسازی بدن آخرین چیزی که می خواهم انجام دهم قرار دادن سم (فست فود ها و غذاهای مصنوعی) در بدن است.


جوجیتسوی برزیلی صبور بودن را به شما می آموزد

در جوجیتسوی برزیلی صبر نه تنها یک حسن است بلکه در بسیاری از موارد ضرورت نیز می باشد. برای پیشرفت و موفق شدن باید صبر داشته باشید. ممکن است پس از چند ماه ندانید که آیا واقعا دارید پیشرفت می کنید و چیزی یاد می گیرید یا نه. یادگیری تکنیک ها در کلاس و سخت کوشی در برابر شخصی که بیشتر از شما مهارت دارد ممکن است دلسرد کننده باشد.
شما باید درک و قبول کنید که جوجیتسوی برزیلی در بعضی مواقع خسته کننده خواهد بود. صبر تفاوت بین انزوا و فرار است. داشتن صبر و شکیبایی نه تنها باعث می شود که از خود محافظت کنید بلکه در هنگام حمله نیز به شما کمک خواهد کرد که کنترل را بدست بگیرید. صبر و شکیبایی مهارتی است که می توانید آن را یاد بگیرید و هر روز آن را بهبود دهید.

 

 

برچسب ها: آموزش جوجیتسوی برزیلی جوجیتسو برزیلی جوجیتسوی برزیلی
پست های مشابه
ارسال نظر
Captcha